Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Білоцерківської міської ради «Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (окрім безалкогольного) на території міста Біла Церква»

Дата :
2015-12-28

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,статті 9,13

Закону України від 11.09.2003р. №1160-VI  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», та відповідно до  Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання та продажу пива та слабоалкогольних напоїв», «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 року № 854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями», постанови Кабінету Міністрів України від 29.08.2002 року № 1266 «Про затвердження Порядку визначення виробників і покупців спирту та здійснення контролю за його обігом», постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 року № 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення», розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1209-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень на період до 2015 року», Кодексу України про  адміністративні правопорушення, та з метою  попередження вживання серед населення алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива, визнання здоров’я людини найвищою соціальною цінністю та врегулювання правових відносин суб’єктів господарювання, Білоцерківська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (окрім безалкогольного) на території  міста Біла Церква».

З проектом рішення  можна ознайомитись в мережі Інтернет на офіційному ВЕБ – сайті міської ради та її виконавчих органів: www.bc-rada.gov.ua

Пропозиції та зауваження приймаються протягом місяця з дня опублікування в друкованому та електронному вигляді за адресою: вул. Л.Курбаса,3, 3 поверх,  відділ з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування Білоцерківської міської ради з 9-00 до 18-00 (понеділок-четвер), з 9-00 до 16-45 (п’ятниця).