№ 04 від 09 лютого 2021 року

П Е Р Е Л I К
 piшень, включених в протокол № 04
 засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради
від 09 лютого 2021 року

1.

Про затвердження порядку визначення «Кращого спортсмена місяця Білоцерківської міської територіальної громади та його тренера»

№ 83

2.

зміни до рішення від 23 квітня 2019 року № 263

№ 84

3.

Про затвердження  складу робочої групи по організації велосипедної інфраструктури в Білоцерківській міській територіальній громаді

№ 85

4.

Про комісію виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

№ 86

5.

Про звіт спостережної комісії при виконавчому комітеті міської ради за 2020 рік

№ 87

6.

Про новий склад спостережної комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради

№ 88

7.

Про затвердження штатних розписів виконавчих органів Білоцерківської міської ради

№ 89

8.

Про затвердження фінансових планів на 2021 рік комунальних підприємств Білоцерківської міської ради

№ 90

9.

Про затвердження висновку комісії по здійсненню контролю за фінансово-господарською діяльністю підприємств комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади

№ 91

10.

Про схвалення проєкту рішення міської ради Про надання безповоротної фінансової допомоги КП БМР «Комунальник» та КП БМР «Світанок»

№ 92

11.

Про схвалення Регламенту виконавчого комітету Білоцерківської міської ради

№ 93

12.

Про створення комісії з виявлення надавачів соціальних послуг

№ 94

13.

зміни до рішення від 26 квітня 2017 року №145

№ 95

14.

Про робочу групу з питань реалізації заходів Комплексної програми підтримки ветеранів війни та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил на 2021-2023 роки

№ 96

15.

Про організаційні заходи щодо реалізації положень Програми надання окремих видів пільг на 2021-2023 роки

№ 97

16.

Про внесення змін до складу комісії для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

№ 98

17.

Про затвердження нового складу комісії по наданню житлових субсидій і пільг

№ 99

18.

Про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення

№ 100

19.

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, яка враховується при  визначенні вартості будівництва об’єктів, що споруджуються  із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих  під державні гарантії

№ 101

20.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 11 жовтня 2016 року № 438 «Про затвердження  умов конкурсу з Перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м. Білої Церкви»

зміни до рішення від 11 жовтня 2016 року №438

№ 102

21.

Про затвердження Типового договору на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування Білоцерківської міської територіальної громади

№ 103

22.

зміни до рішення від 11 жовтня 2016 року №437

№ 104

23.

Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Білоцерківської міської територіальної громади

№ 105

24.

зміни до рішення від 13 лютого 2018 року №77

№ 106

25.

Про затвердження складу комісії з перевірки стану військового обліку громадян України на території Білоцерківської міської територіальної громади у 2021 році

№ 107

26.

Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (нежитловій будівлі) за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «АСТРОБІЛД»

№ 108

27.

Про вирішення судового спору щодо позбавлення батьківських прав Женгала Д.М. стосовно його малолітньої дочки Женгал А.М.

№ 109

28.

Про вирішення судового спору щодо позбавлення батьківських прав Клінецького О.О. стосовно його малолітньої дочки Бухенської С.О.

№ 110

29.

Про вирішення судового спору щодо позбавлення батьківських прав Попової С.М. стосовно її малолітнього сина Попова К.А.

№ 111

30.

Про встановлення опіки над малолітніми Котовою К.І. та Котовим К.С.

№ 112

31.

Про доцільність зарахування на цілодобове перебування малолітнього Рогачова Д.О. в комунальний заклад Київської обласної ради «Спеціалізований обласний будинок дитини м. Біла Церква»

№ 113

32.

Про доцільність зарахування на цілодобове перебування малолітнього Ткаченка Б.О. в  комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту»

№ 114

33.

Про надання малолітній Грінжевській В.Д. статусу дитини, позбавленої батьківського піклування та захист її особистих прав

№ 115

34.

Про припинення функціонування  прийомної сім’ї Бандури О.В.

№ 116

35.

Про надання до суду висновку щодо розв’язання спору про визнання малолітньої дитини такою, що втратила право користування житловим приміщенням

№ 117