Управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради

тел./факс: (04563) 5 35 31

Оф. сайт: www.bc-ukv.org.ua

Е-mail: [email protected]

Графік роботи:

Пн-Чт – з 09.00 по 18.00

Пт – з 09.00 по 17.45

Обідня перерва з 13.00 по 14.00

Загальні положення:

1.   Управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради (далі - Управління) є самостійним структурним підрозділом Білоцерківської міської ради, утворюється міською радою, їй підзвітне та підконтрольне.

2. Управління є юридичною особою, має власну печатку із зображенням Малого Державного Герба України і надписом свого найменування та штампи із надписом свого найменування, рахунки в банках.

3. Управління здійснює управління майном, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Біла Церква (далі - майно комунальної власності) в межах, визначених міською радою та цим Положенням і є її уповноваженим органом з питань управління майном комунальної власності.

4. Управління у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, указами Президента України, постановами та розпорядженнями Кабінету Міністрів України, іншими нормативно - правовими актами та документами, у тому числі обласного і міського рівнів, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, Кодексом етичної поведінки посадових осіб місцевого самоврядування Білоцерківської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 27 лютого 2018 року №87, Статутом територіальної громади міста Біла Церква, затвердженого рішенням міської ради від 29 березня 2018 року №2010-48-VII, зареєстрованого Міністерством юстиції України від 26 квітня 2018 року №6, Порядком роботи електронного документообігу у виконавчих органах Білоцерківської міської ради з урахуванням Політики інформаційної безпеки системи електронного документообігу, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 12 вересня 2017 року №314 та цим Положенням.

5. Витрати на утримання Управління здійснюються за рахунок коштів міського бюджету.

6. Управління є правонаступником відділу комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради по усім майновим та немайновим правам та обов’язкам.

7. Управління безпосередньо підпорядковане заступнику міського голови згідно з розподілом обов'язків.

Основні завдання:

Основними завданнями Управління є:

1. Реалізація державної та міської політики в галузі управління комунальною власністю територіальної громади міста.

2. Виконання рішень органів виконавчої влади, міської ради, виконавчого комітету міської ради та розпоряджень міського голови з питань управління комунальною власністю територіальної громади міста Біла Церква.

3. Здійснення повноважень власника щодо майна, яке приватизується, відповідно до чинного законодавства України.

4. Здійснення повноважень орендодавця комунального майна.

5. Здійснення повноважень концесієдавця комунального майна та виконання зобов’язань уповноваженого концесієдавцем органу згідно з умовами концесійних договорів.

6. Представлення інтересів міської ради у господарських товариствах, де у статутному фонді є частка майна комунальної власності територіальної громади міста Біла Церква.

7. Забезпечення обліку та аналізу ефективності використання комунального майна.

8. Відповідно до ст.ст. 32, 41 Статуту територіальної громади міста Біла Церква начальник Управління щороку сприяє у роботі щодо звіту міського голови перед міською радою та територіальною громадою міста Біла Церква

Штатний розпис

Прізвище, ім’я, по-батькові

Посада (повністю)