№ 01 від 11 січня 2022

П Е Р Е Л I К
piшень, включених в протокол № 01
засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради
від 11 січня 2022 року

1.

Про визначення виконавця послуг з централізованого водопостачання будинків по вул. Київське шосе, м. Біла Церква

№ 01

2.

Про затвердження інформаційної та технологічної карток адміністративної послуги – реєстрація пасіки (01454), що надається через Центр надання адміністративних послуг Білоцерківської міської ради

№ 02

3.

Про затвердження складу комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості по бульвару Олександрійський, 96 в місті Біла Церква

№ 03

4.

Про продовження строку дії договорів на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування

№ 04

5.

Про внесення змін до Типового договору на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування Білоцерківської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 09 лютого 2021 року № 103

№ 05

6.

Про розгляд заяв товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (проспект Князя Володимира) (конструкція № 1, № 2, № 3)

№ 06

7.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (проспект Князя Володимира, 5) (конструкція № 4)

№ 07

8.

Про розгляд заяв товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (вул. Леваневського, 57) (конструкція № 1, № 2)

№ 08

9.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Некрасова, 46) (конструкція № 1)

№ 09

10.

Про розгляд заяв товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (б-р Олександрійський, 44/2, прим. 50) (конструкція № 1, № 2, № 3)

№ 10

11.

Про розгляд заяв товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (б-р Олександрійський, 44/2, прим. 50) (конструкція № 4, № 5)

№ 11

12.

Про розгляд заяв товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (б-р Олександрійський, 84, прим. 49) (конструкція № 1, № 2)

№ 12

13.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (б-р Олександрійський, 84, прим. 49) (конструкція № 3)

№ 13

14.

Про розгляд заяв товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (вул. Павліченко, 27) (конструкція № 1, № 2, № 3, № 4)

№ 14

15.

Про розгляд заяв товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (вул. Павліченко, 27) (конструкція № 5, № 6)

№ 15

16.

Про розгляд заяв товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (вул. Піщана перша, 5/1) (конструкція № 1, № 2)

№ 16

17.

Про розгляд заяв товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (вул. Піщана перша, 5/1) (конструкція № 3, № 4)

№ 17

18.

Про розгляд заяв товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (вул. Ярмаркова, 37-А) (конструкція № 1, № 2, № 3)

№ 18

19.

Про розгляд заяв товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (вул. Ярмаркова, 37-А) (конструкція № 4, № 5, № 6)

№ 19

20.

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Панченко Тетяни Григорівни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (б-р Олександрійський, 20)

№ 20

21.

Про надання малолітньому Березуцькому В.П. статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та захист його особистих прав

№ 21

22.

Про надання малолітньому Васецькому І.Є. статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та захист його особистих прав

№ 22

23.

Про надання малолітньому Рабенку С.О. статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та захист його особистих прав

№ 23

24.

Про надання малолітній Сидоренко В.І. статусу дитини-сироти та захист її особистих прав

№ 24

25.

Про встановлення піклування над неповнолітнім Чаюком Г.Є. та захист його особистих прав

№ 25

26.

Про призначення Марчука І.А. помічником над дієздатною особою Залізницьким В.І.

№ 26

27.

Про призначення Шалієвської О.Г. помічником над дієздатною особою Шалієвським Є.В.

№ 27

Протокол засідання виконавчого комітету міської ради № 01 від 11 січня 2022 року