протокол № 30 від 27 листопада 2018 року

П Е Р Е Л I К
piшень, включених в протокол № 30
засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради
від 27 листопада 2018 року

 1.           

Про затвердження складу Громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради

№ 707

2.           

Про повідомну реєстрацію колективних договорів

№ 708

3.           

Про внесення змін до складу комісії щодо розгляду  заяв про виплату грошової компенсації за належні до  отримання жилі приміщення окремим категоріям громадян

№ 709

4.           

Про затвердження висновку комісії  по здійсненню контролю за фінансово-господарською діяльністю підприємств комунальної власності міста

№ 710

5.           

Про деякі питання щодо квартирного обліку

№ 711

6.           

Про встановлення тарифу на теплову енергію,  на виробництво теплової енергії ТОВ «УКРТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ»

№ 712

7.           

Про затвердження штатних розписів департаменту, управлінь та  відділів міської ради і виконавчого комітету з 01 січня  2019 року

№ 713

8.           

Про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення

№ 714

9.           

Про затвердження переліку об’єктів і заходів, що фінансуються у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

№ 715

10.       

Про внесення змін та доповнень до Переліку об’єктів і заходів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій м. Біла Церква, затвердженого рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 12 липня 2018 року № 323 (зі змінами)

№ 716

11.       

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця  Барбачова Володимира Григоровича щодо надання дозволу на  розміщення об’єкта зовнішньої реклами (бульвар Олександрійський, в районі будинку № 137)

№ 717

12.       

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Бондар Олени Анатоліївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Київська, в районі перехрестя з вул. Сухоярською)

№ 718

13.       

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Коломієць Тамари Василівни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Київська, в районі входу до «Новокиївського» кладовища)

№ 719

14.       

Про розгляд заяви фізичної особи підприємця Лук’яненко Наталії Миколаївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Київська, перед поворотом  на вул. Симоненка, в сторону центру)

№ 720

15.       

Про розгляд заяви фізичної особи підприємця Лук’яненко Наталії Миколаївні щодо надання дозволу на розміщення  об’єкта зовнішньої реклами (проспект Князя Володимира, в  районі школи мистецтв № 4)

№ 721

16.       

Про розгляд заяви фізичної особи підприємця Лук’яненко Наталії Миколаївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Леваневського, в районі  будинку № 59)

№ 722

17.       

Про розгляд заяви фізичної особи підприємця Лук’яненко Н. М. щодо надання дозволів на  розміщення об’єктів зовнішньої реклами (бульвар Олександрійський, в районі будинку № 77)

№ 723

18.       

Про розгляд заяви фізичної особи підприємця Лук’яненко Наталії Миколаївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (бульвар Олександрійський, в районі будинку № 117)

(Скасовано згідно Рішення 3714-69-VII Про скасування рішень виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 11 грудня 2018р. №768 та від 27 листопада 2018р. №724)

№ 724

19.       

Про розгляд заяви фізичної особи підприємця Лук’яненко Наталії Миколаївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (бульвар Олександрійський, в районі відділення «Укрсоцбанку»)

№ 725

20.       

Про розгляд заяви фізичної особи підприємця Лук’яненко Наталії Миколаївни щодо надання дозволу на розміщення  об’єкта зовнішньої реклами (вул. Сквирське шосе, в районі  парку «Олександрія», в напрямку центра)

№ 726

21.       

Про розгляд заяви фізичної особи підприємця Лук’яненко Наталії Миколаївни щодо надання  дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Шевченка, в районі будинку № 103)

№ 727

22.       

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «ПОСТЕР» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Сухоярська, в районі будівлі № 18)

№ 728

23.       

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «ПОСТЕР» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (в районі перехрестя Сквирського шосе  та Залізничного провулку)

№ 729

24.       

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «ПОСТЕР» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (в районі перехрестя вул. Привокзальної з вул. Фастівською, біля будівлі № 28)

№ 730

25.       

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Леваневського, в районі будинку № 58 )

№ 731

26.       

Про визначення порядку участі Єрмоленка Сергія Олександровича у вихованні та особистому спілкуванні з його малолітнім сином Єрмоленком Сергієм Сергійовичем

№ 732

27.       

Про визначення порядку участі Стриги Олександра  Івановича у вихованні та особистому спілкуванні з його малолітнім сином Стригою Іваном  Олександровичем

№ 733

28.       

Про припинення опіки над малолітнім Горячевим Всеволодом Володимировичем і захист його прав та інтересів

№ 734

29.       

Про вирішення судового спору щодо визнання  малолітньої дитини такою, що втратила право на користування житловим приміщенням

№ 735

30.       

Про вирішення судового спору щодо позбавлення  батьківських прав Воронкіна Валентина Васильовича стосовно його малолітньої дочки Воронкіної Вікторії Валентинівни

№ 736

31.       

Про надання до суду висновку про вирішення судового спору щодо визнання неповнолітньої дитини такою, що втратила право користування житловим приміщенням

№ 737

32.       

Про надання малолітній Лягущенко Валерії Олегівні статусу дитини-сироти та захист її особистих прав

№ 738

33.       

Про доцільність влаштування малолітнього Чередніченка Владислава Вікторовича в спеціальний навчальний заклад

№ 739

34.       

Про доцільність влаштування малолітнього Станіславова Дмитра Олександровича в спеціальний навчальний заклад

№ 740

35.       

Про надання неповнолітній Сторчовій Вероніці Олександрівні статусу дитини-сироти та захист її особистих прав

№ 741

36.       

Про деякі питання щодо захисту майнових  та житлових прав дітей

№ 742

 


 

П Е Р Е Л I К
piшень, включених в протокол № 30
засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради
від 28 листопада 2018 року

1.           

Про розгляд заяви фізичної особи підприємця Лук’яненко Н. М. щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Леваневського, в районі будинку № 30)

№ 743

2.           

Про розгляд заяви фізичної особи підприємця Лук’яненко Н.М. щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (бульвар Олександрійський, в районі будинку № 23/1)

№ 744

3.           

Про розгляд заяви фізичної особи підприємця Лук’яненко Наталії Миколаївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (бульвар Олександрійський, в районі будинку № 37)

№ 745

Протокол засідання виконавчого комітету міської ради № 30-18 від 27.11.2018 року