Розгляд електронних петицій

 

Петиції на розгляді

 


Про перенесення центру гуманітарної допомоги з приміщень спортивних залів Білоцерківського опорного ліцею-гімназії №20 по вул. Зенітного полку (колишня вул. Некрасова) буд. 121 в інше приміщення

08.09.2023 Керуючись ч.14 ст.23ˡ  Закону України « Про звернення громадян», ст,31 Статуту  територіальної  громади міста Біла Церква повідомляємо про початок  розгляду електронної петиції  Шимченко Віти Олександрівни щодо перенесення центру гуманітарної допомоги з приміщень спортивних залів  Білоцерківського опорного ліцею-гімназії №20 по вул. Зенітного  полку (колишня Некрасова) буд 121 в інше приміщення, яка зібрала необхідну кількість голосів на її підтримку. Міський голова Геннадій Дикий доручив розглянути питання, порушене автором (ініціатором) електронної петиції, структурним підрозділам виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, до компетенції яких воно належить, а саме управлінню соціального захисту населення та управлінню комунальної власності та концесії..

Розпорядження міського голови від 8 вересня 2023 року № 505 Р Про початок розгляду електронної петиції «Про перенесення центру гуманітарної допомоги з приміщень спортивних залів Білоцерківського опорного ліцею-гімназії № 20 по вул. Зенітного полку (колишня вул. Некрасова) буд. 121 в інше приміщення»

14.09.2023 Надана відповідь на петицію:

Шимченко Віта Олександрівна
На петицію щодо перенесення пункту гуманітарної допомоги з приміщень спортивних залів Білоцерківського опорного ліцею-гімназії №20, що надійшла до розгляду від 06 вересня 2023 року, повідомляємо: після прийняття рішення про початок роботи навчальних закладів громади в очному режимі розпочато роботу щодо перенесення пунктів з навчальних закладів.
На даний час знайдено приміщення для гуманітарного пункту, не пов’язане з навчальними закладами Білоцерківської міської територіальної громади. На разі проводиться робота щодо відновлення комунікацій та необхідні відновлювальні роботи в приміщенні, в якому буде розміщено гуманітарний пункт.
Після підготовки приміщення буде вирішено питання щодо переміщення речей та обладнання з гуманітарних пунктів в Білоцерківському опорному ліцеї-гімназії №20 та Білоцерківській гімназії-початковій школі №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова.
Планується завершити усі роботи протягом вересня-жовтня 2023 року.

Перший заступник міського голови                Інна НОВОГРЕБЕЛЬСЬКА