протокол № 31 від 11.12 2018

П Е Р Е Л I К
piшень, включених в протокол № 31
засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради
від 11 грудня 2018 року

1.           

Про затвердження фінансових планів на 2019 рік комунальних підприємств Білоцерківської міської ради

№ 746 

2.           

Про внесення змін  в додаток 1 до рішення виконавчого комітету міської ради від 26 квітня 2017 року № 145 «Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам» шляхом викладення його  в новій редакції

№ 747 

3.           

Про схвалення проекту рішення Білоцерківської міської ради «Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 30 листопада 2017 року № 1645-40-VII «Про затвердження комплексної програми Білоцерківської міської ради з організації та фінансового забезпечення мобілізації, призову на військову службу за контрактом, призову на строкову військову службу та приписки до призовної дільниці громадян у місті Біла Церква на 2018 рік»

№ 748

4.           

Про затвердження штатних розписів виконавчих органів Білоцерківської міської ради з 01 січня  2019 року 

№ 749

5.           

Про відзначення загальнодержавних, релігійних Новорічно-Різдвяних свят у місті Біла Церква

№ 750

6.           

Про склад комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості по вул. Росьова, 13А, б-р Олександрійський, 6

№ 751

7.           

Про склад комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості по вул. Ярослава Мудрого, 68

№ 752

8.           

Про затвердження складу робочої групи з обстеження неприватизованого житлового фонду у гуртожитках, які перебувають на балансі комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Міська служба замовника»

№ 753

9.           

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради  від 23 січня 2018 року № 41 «Про затвердження складу комісії по обстеженню житлового фонду міста Біла Церква з метою оцінки його санітарно-технічного стану в новому складі»

№ 754

10.       

Про внесення змін в склад робочої групи, затвердженої рішенням виконавчого комітету міської ради від 27 лютого 2018 року № 93 «Про затвердження складу робочої групи по організації велосипедної інфраструктури в м. Біла Церква»

№ 755

11.       

Про внесення змін в склад робочої групи, затвердженої рішенням виконавчого комітету міської ради від 23 січня 2018 року № 42 «Про затвердження складу робочої групи по розробці та виконанню заходів по поводженню з відходами»

№ 756

12.       

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27 березня 2018 року № 124 «Про склад комісії по складанню списків громадян на одержання приватизаційних паперів в місті Біла Церква»

№ 757

13.       

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 23 січня 2018 р. № 35 «Про склад громадської комісії з житлових питань управління житлового господарства департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської  міської ради»

№ 758

14.       

Про деякі питання щодо квартирного обліку

№ 759

15.       

Про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення

№ 760

16.       

Про створення комісії по обстеженню зовнішніх водопровідної та каналізаційної мереж, що прокладені до житлового будинку по вул. Запорізька, 19 в місті Білій Церкві Київської області

№ 761

17.       

Про створення комісії по передачі з комунальної власності територіальної громади міста Білої Церкви безоплатно до державної власності Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів майна

№ 762

18.       

Про створення комісії по прийняттю у комунальну власність територіальної громади міста Білої Церкви безоплатно від об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Червона зірка» зовнішньої водопровідної мережі по вул. А. Шептицького, 70 в місті Білій Церкві Київської області

№ 763

19.       

Про внесення змін в додаток 2 до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 09 жовтня 2018 року № 548 «Про внесення змін в додаток 2  до рішення виконавчого комітету міської ради від 23 січня 2018 року № 46 «Про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Білоцерківської міської ради» шляхом викладення його в новій редакції 

№ 764

20.       

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «ОКТАГОН-АУТДОР» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Фастівська, перед АЗК «БРСМ НАФТА»)

№ 765

21.       

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «ОКТАГОН-АУТДОР» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Вокзальна, в районі будинку № 22)

№ 766

22.       

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «ОКТАГОН-АУТДОР» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Київська, в районі кафе «КАРС»,  в сторону руху автотранспорту до центру міста)

№ 767

23.       

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «ОКТАГОН-АУТДОР» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Привокзальна, в районі управління ветеринарної медицини) (Скасовано згідно Рішення 3714-69-VII Про скасування рішень виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 11 грудня 2018р. №768 та від 27 листопада 2018р. №724)

№ 768

24.       

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «ОКТАГОН-АУТДОР» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами ( вул. Привокзальна, в районі  перехрестя з вул. Купріна)

№ 769

25.       

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «ОКТАГОН-АУТДОР» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Сквирське шосе, в районі будинку № 216)

№ 770

26.       

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «ОКТАГОН-АУТДОР» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Сквирське шосе, перед поворотом до вул. Гайок)

№ 771

27.       

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «ОКТАГОН-АУТДОР» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Фастівська, в районі будинку № 28)

№ 772

28.       

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «САНТІЛАЙН ІНВЕСТ» щодо надання  дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Таращанська, в районі перехрестя з вул. Вернадського)

№ 773

29.       

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «Ві Ай Пі Медіа Груп» щодо  надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої  реклами (вул. Некрасова, в районі житлового будинку № 47/1)

№ 774

30.       

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «Ві Ай Пі Медіа Груп»  щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Павліченко, в районі перехрестя з вул. Івана Кожедуба)

№ 775

31.       

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «Ві Ай Пі Медіа Груп» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Ярослава Мудрого, 16/2)

№ 776

32.       

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «ДОЗОР УКРАЇНА» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (проспект Князя Володимира 16, зупинка громадського транспорту «Площа Соборна», зі сторони БНАУ)

№ 777

33.       

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «ДОЗОР УКРАЇНА» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Леваневського 53, зупинка громадського транспорту ПК «Росава», в напрямку руху до центру міста)

№ 778

34.       

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «ПОСТЕР» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Ярослава Мудрого, в районі аптеки № 1)

№ 779

35.       

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Пророк Оксани Олександрівни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Ярослава Мудрого, в районі ТРЦ «Гермес»)

№ 780

36.       

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Пророк Оксани Олександрівни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (бульвар Олександрійський, в районі центру електрозв’язку № 4)

№ 781

37.       

Про розгляд заяви  фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Івана Кожедуба, в районі перехрестя з вул. Павліченко)

№ 782

38.       

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (проспект Князя Володимира, в районі житлового будинку № 3)

№ 783

39.       

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Сквирське шосе, в районі житлового будинку № 216-А)

№ 784

40.       

Про доцільність влаштування малолітнього Бассараби Богдана Євгенійовича в Білоцерківський дитячий будинок-інтернат

№ 785

41.       

Про надання малолітній Ковальчук Анні Володимирівні статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та захист її особистих прав

№ 786

42.       

Про надання малолітній Лизенко Альоні Сергіївні статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

№ 787

43.       

Про надання малолітньому Лизенку Максиму Сергійовичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

№ 788

44.       

Про надання малолітній Малишкіній Мілані Артемівні статусу дитини, позбавленої батьківського піклування  встановлення опіки над нею  та майном, яке їй належить 

№ 789

45.       

Про надання малолітньому Руденкову Максиму Сергійовичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

№ 790

46.       

Про надання малолітній Руденковій Олександрі Сергіївні статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів 

№ 791

47.       

Про надання малолітньому Редьку Володимиру Олеговичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів 

№ 792

48.       

Про надання неповнолітньому Редьку Сергію Олеговичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів 

№ 793

49.       

Про деякі питання щодо захисту майнових  та житлових прав дітей

№ 794

50.       

Про реєстрацію народження покинутих дітей

№ 795

51.       

Про надання дозволу на вчинення правочинів щодо майна від імені недієздатної Коноваленко Валентини Сергіївни

№ 796

52.       

Про надання дозволу на вчинення правочинів щодо майна від імені недієздатної Сухини Галини Михайлівни

№ 797

53.       

Про призначення опікуна над гр. Отьян Наталією Костянтинівною, яку рішенням суду було визнано недієздатною

№ 798

 

 Протокол засідання виконавчого комітету міської ради № 31 від 11.12.2018 року