Управління містобудування та архітектури

Адреса: бул. Олександрійський, 75, прим. 134, м. Біла Церква, Київська область, 09117.

Контактний телефон: (04563) 5-10-45.

Електронна адреса: [email protected].

Графік роботи: понеділок-четвер з 9.00 до 18.00 год., п’ятниця - з 9.00 до 16.45 год, обідня перерва з 13.00 до 13.45 год., субота-неділя – вихідний.

Графік прийому громадян: понеділок з 14.30 до 17.00; середа – 10.00 до 13.00.

Загальні положення управління:

Управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради (далі – Управління) є структурним підрозділом Білоцерківської міської ради і є підпорядкованим, підконтрольним та підзвітним Білоцерківській міській раді, її  виконавчому комітету та міському голові.

Управління у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, рішеннями Київської обласної ради, рішеннями Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету, цим Положенням.

Управління координує діяльність суб`єктів містобудування щодо комплексного розвитку і забудови міста, поліпшення його архітектурного вигляду.

Управління утворено та зареєстровано як неприбуткова організація, утримується за рахунок коштів місцевого бюджету. Граничну чисельність, фонд оплати праці працівників управління визначається міською радою в межах виділених асигнувань.

Управління є юридичною особою, має печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням. Має окремий самостійний  баланс, окремі рахунки.

Завдання та функції управління

Бере участь у реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури, подає до Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету пропозиції з цих питань.

Готує пропозиції до проекту міського бюджету на наступний рік або проекту про внесення змін до бюджету на поточний рік щодо потреби у розробленні містобудівної документації.

Готує та подає пропозиції до Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету щодо розроблення програм соціально-економічного та культурного розвитку міста.

Визначає відповідність намірів забудовників щодо забудови земельних ділянок вимогам містобудівної документації на місцевому рівні.

Організовує розроблення містобудівної документації для потреб територіальної громади міста Біла Церква.

Організовує ведення містобудівного кадастру.

Організовує проведення містобудівного моніторингу.

Подає пропозиції до Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету з питань присвоєння адрес на території міста відповідно до чинного законодавства України.

Приймає участь в розробці та реалізації плану художньо-декоративного та святкового оформлення міста.

Ініціює та організовує проведення архітектурних та містобудівних конкурсів в місті Біла  Церква у порядку, що затверджується Кабінетом Міністрів України.

Сприяє діяльності місцевих організацій творчих спілок у сфері містобудування та архітектури.

Готує та надає замовнику містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки, згідно чинного законодавства України.

Готує та надає замовнику будівельний паспорт забудови земельної ділянки, згідно чинного законодавства України.

Розглядає у випадках, встановлених законодавством, пропозиції суб'єктів містобудування щодо визначення територій, вибору, вилучення (викупу) та надання земель для містобудівних потреб згідно з містобудівною документацією, видає висновки з цих питань, забезпечує контроль за використанням і забудовою зазначених територій, а також можливість провадження на них запланованої містобудівної діяльності.

Оформляє та реєструє паспорт прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

Координує виконання на території міста науково-дослідних, проектно-вишукувальних та інших робіт у сфері містобудування.

Забезпечує в установленому порядку своєчасний розгляд заяв, звернень і скарг громадян, інших суб'єктів містобудування з питань, що належать до його компетенції.

Виконує обов’язки робочого органу Білоцерківської міської ради з розміщення зовнішньої реклами.

Виконує інші функції відповідно до чинного законодавства України.

Штатний розпис

Прізвище, ім’я, по-батькові

Посада

Робочий ном. тел.