Управління містобудування та архітектури

Контактний телефон: (04563) 5-10-45; +38 063-772-63-04.

Електронна адреса: [email protected],  [email protected].

Графік роботи: понеділок-четвер з 8.00 до 17.00 год, п’ятниця - з 8.00 до 15.45 год.

Обідня перерва з 13.00 до 13.45 год, субота-неділя – вихідний.

Графік прийому громадян:

начальник управління – головний архітектор міста – середа з 9.20 до 12.30

(за відсутності начальника управління прийом проводить заступник начальника)

заступник начальника управління - середа з 9.20 до 16.00

обідня перерва з 12.00 до 13.00

начальники відділів та служб - середа з 9.20 до 16.00

обідня перерва з 12.00 до 13.00

Загальні положення управління:

Управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради (далі – Управління) є структурним підрозділом Білоцерківської міської ради, підконтрольним та підзвітним міській раді, її виконавчому комітету, заступнику міського голови згідно розподілу обов’язків та міському голові.

Управління у своїй діяльності керується Конституцією України, , Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про архітектурну діяльність» та іншими законами України у сфері містобудування та архітектури, Положенням про управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради.

Управління створено та зареєстровано як неприбуткова організація, утримується за рахунок коштів бюджету територіальної громади.

Управління є юридичною особою, має печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням. Має окремий самостійний баланс, окремі рахунки.

Повна назва Управління: Управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради.

Скорочена назва Управління: УМА БМР.

Завдання та функції управління

Підготовка, затвердження та видача містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, внесення змін до них та їх скасування.

Підготовка та видача будівельних паспортів забудови земельних ділянок, внесення змін до них згідно чинного законодавства України.

Розгляд пропозицій суб’єктів містобудування щодо визначення територій, вибору, вилучення (викупу) та надання земель для містобудівних потреб згідно з містобудівною документацією, надання висновків з цих питань, забезпечення контролю за використанням і забудовою зазначених територій, а також можливістю провадження на них запланованої містобудівної діяльності.

Надання довідок містобудівного кадастру щодо умов забудови земельних ділянок.

Забезпечення контролю за дотриманням законодавства у сфері містобудування, містобудівної документації, місцевих правил забудови.

Організація та ведення містобудівного кадастру.

Організація та проведення архітектурно-містобудівних рад.

Оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

Виконання обов’язків робочого органу Білоцерківської міської ради з розміщення зовнішньої реклами.

Організація та координація дій зі святкового оформлення території територіальної громади.

Організація роботи з розробки та розповсюдження засобами зовнішньої реклами інформації соціальної спрямованості та інформації про заходи, що проводяться безпосередньо чи за підтримки органів місцевого самоврядування.

Організація створення, оновлення містобудівної документації.

Організація створення, реєстрації, збереження, систематизації і оновлення топографо-геодезичних та інженерно-геологічних матеріалів, призначених для складання містобудівної документації та документації із землеустрою.

Розгляд питань щодо розміщення об’єктів монументального та монументально-декоративного мистецтва.

Організація та проведення у встановленому порядку архітектурних і містобудівних конкурсів, конкурсів на розміщення об’єктів монументального та монументально-декоративного мистецтва у межах бюджетних призначень, визначених міською радою.

Погодження, затвердження проєктної документації, розробленої для нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту об’єктів будівництва на території міської територіальної громади, в тому числі розташованих в історичній частині міста, історичних ареалах, на магістралях та площах загальноміського значення відповідно до вимог та в порядку, визначеному чинним законодавством України.

Інформування суб’єктів містобудування про правові економічні та екологічні наслідки планування території, а також про порядок врахування законних інтересів та вимог власників або користувачів земельних ділянок, будівель і споруд, які оточують місце будівництва.

Виконання інших повноважень, покладених на Управління відповідно до чинного законодавства України, актів міської ради, виконавчого комітету, міського голови.

Прізвище, ім’я, по-батькові

Робочий ном. тел.

1.

Начальник управління-головний архітектор міста