Керівний склад міської ради

Дикий Г.А.
Дикий Геннадій Анатолійович
Міський голова

- забезпечує виконання Конституції України та повноважень, визначених ст.42 Закону України “Про  місцеве самоврядування  в Україні:

- координує і контролює діяльність усіх  відділів, управлінь і служб міської ради та виконавчого    комітету;

безпосередньо спрямовує роботу:

- відділу  оборонно-мобілізаційної роботи;

-відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення  і громадського харчування.

Взаємодіє та сприяє діяльності:

- Білоцерківського відділу поліції Головного управління  національної поліції України в Київській області;

- міжрайонного відділу Головного управління Служби безпеки України в місті Києві та Київській області;

- Білоцерківської місцевої прокуратури;

- Білоцерківського міськрайонного суду;

народився 31 березня 1969 року в м. Біла Церква. Громадянин України.
Освіта – повна вища, в 1996 році закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Обладнання і технологія зварювального виробництва».
Трудову діяльність розпочав у 1991 році слюсарем-ремонтником Білоцерківського виробничого об’єднання «Білоцерківшина». З січня 1993 року по лютий 1994 року працював слюсарем на малому підприємстві «Техмашпродукція».
З лютого 1994 року по липень 1997 року - експедитор ТОВ «Спеціалізована ремонтно-будівельна фірма «Житловик».
З березня 1998 року і до листопада 2015 року працював директором приватного підприємства «Будмаркет». Обирався депутатом Білоцерківської міської ради шостого скликання.
Одружений, має сина і двох доньок.

________1

Савчук В.П.
Савчук Василь Петрович
 Секретар міської ради

Спрямовує свою діяльність згідно  з повноваженнями, визначеними ст.50 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”, Законами України  “Про статус депутатів місцевих рад” та “Про органи самоорганізації населення”.

координує і  контролює роботу:
-- організаційного відділу міської ради.
- організовує роботу щодо зв'язків міської ради з іншими адміністративно-територіальними одиницями України та інших держав.