протокол № 29 від 15 листопада 2018 року

П Е Р Е Л I К
piшень, включених в протокол № 29
засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради
від 15 листопада 2018 року

1

Про проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Біла Церква на 2019 рік

№ 633 

2

Про план діяльності виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

№ 634

3

Про внесення змін в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 10 січня 2018 року № 02 «Про комісію по здійсненню контролю за фінансово-господарською діяльністю підприємств комунальної власності міста»

№ 635

4

Про затвердження акту приймання-передачі з балансу виконавчого комітету Білоцерківської міської ради на баланс комунальних підприємств Білоцерківської міської ради нерухомого майна

№ 636

5

Про затвердження складу комісії по присудженню міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М. С. Вінграновського у новій редакції

№ 637

6

Про зміни в штатних розписах  управлінь та  відділів міської ради і виконавчого комітету

№ 638

7

Про встановлення тарифів на послуги з вивезення побутових відходів

№ 639

8

Про затвердження актів приймання-передачі у комунальну власність територіальної громади міста Біла Церква квартир від Міністерства оборони України

№ 640

9

Про склад комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості по вул. Ярослава Мудрого, 49

№ 641

10

Про затвердження складу робочої групи з питань переведення житлових приміщень (будинків) у нежитлові та нежитлових приміщень (будинків) у житлові в м. Біла Церква

№ 642

11

Про створення комісії по безоплатному прийняттю у комунальну власність територіальної громади міста Біла Церква газопроводів та обладнання від Технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету

№ 643

12

Про деякі питання щодо квартирного обліку

№ 644

13

Про дозвіл на поховання останків Данилова  О.О.

№ 645

14

Про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення

№ 646

15

Про внесення змін в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 13 лютого 2018 року № 73 «Про створення комісії з обстеження стану зберігання, характеру та способу використання пам’яток архітектури та містобудування» шляхом викладення його в новій редакції

№ 647

16

Про інформацію щодо епідемічної ситуації по захворюваності  на ВІЛ/СНІД в місті та стан медичного  забезпечення даної групи хворих за 9 місяців 2018 року

№ 648

17

Про інформацію щодо епідемічної ситуації по захворюваності на туберкульоз в місті та стан медичного забезпечення даної групи хворих  за 9 місяців 2018 року

№ 649

18

Про внесення змін в додаток 1 до рішення виконавчого комітету міської ради від 26 вересня 2017 року №348 «Про міську координаційну раду з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу», шляхом затвердження його в новій редакції

№ 650

19

Про створення робочої групи з обстеження медичних кабінетів закладів дошкільної та загальної середньої освіти комунальної власності м. Білої Церкви

№ 651

20

Про внесення змін до плану діяльності виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 14 листопада 2017 року № 406

№ 652

21

Про зміну адреси двоповерховому житловому будинку та земельній ділянці гр. Красовської Т.М., гр. Красовського Я.В. по вул. Романа Шухевича, 40-А

№ 653

22

Про присвоєння адреси земельній  ділянці гр. Бевз В.Г. по вул. Раскової, 44, кв.1

№ 654

23

Про присвоєння адреси земельній ділянці гр. Приймаченко Г.М.  по вул. Дружби, в районі житлового будинку №24 по вул. Степана Бандери

№ 655

24

Про присвоєння адреси земельній ділянці гр. Цапенка В.П.

№ 656

25

Про присвоєння адреси новозбудованому двоповерховому житловому будинку та земельній ділянці  гр. Дзигар Л.М. по вул. Південна, 2-А

№ 657

26

Про розгляд заяв фізичної особи-підприємця Римар М. О. щодо надання дозволу на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (вул. Б. Хмельницького, 9 в районі кондитерської «Габріадзе»)

№ 658

27

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. І. Кожедуба в районі залізничного переїзду)

№ 659

28

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. І. Кожедуба в районі перехрестя з вул. Інтендантська)

№ 660

29

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Героїв Небесної Сотні в районі будинку № 2)

№ 661

30

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами  (вул. Некрасова, 53Е в районі піцерії «Челентано»)

№ 662

31

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (бул. Олександрійський в районі будинку № 15)

№ 663

32

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Першотравнева, в районі житлового будинку № 8)

№ 664

33

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами  (вул. Леваневського в районі зупинки «ПК Росава»)

№ 665

34

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (просп. Князя Володимира в районі зупинки «Площа Волі»)

№ 666

35

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Сквирське шосе в районі будинку № 216-А)

№ 667

36

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Фастівська в районі  житлового будинку № 28)

№ 668

37

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Шолом-Алейхема в районі будинку № 19)

№ 669

38

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (бул. Михайла Грушевського в районі перехрестя з вул. Дмитрівською)

№ 670

39

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (просп. Князя Володимира в районі будинку № 3)

№ 671

40

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Леваневського, перехрестя з вул. Митрофанова)

№ 672

41

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (бул. Олександрійський в районі  будинку № 8)

№ 673

42

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Павліченко в районі перехрестя з вул. І. Кожедуба)

№ 674

43

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Першотравнева в районі житлового будинку № 6)

№ 675

44

Про розгляд заяви приватного підприємства «Будмаркет» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (просп. Князя Володимира в районі перехрестя з вул. Гагаріна)

№ 676

45

Про розгляд заяви приватного підприємства «Будмаркет» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Сквирське шосе в районі  житлового будинку № 6)

№ 677

46

Про розгляд заяви приватного підприємства «Будмаркет» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами  (вул. Сквирське шосе в районі будинку № 220)

№ 678

47

Про розгляд заяви приватного підприємства «Будмаркет» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами  (вул. Сквирське шосе в районі ЗАТ «Аграрник»)

№ 679

48

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами приватному підприємству «Будмаркет» (вул. Шевченка в районі перехрестя з просп. Князя Володимира)

№ 680

49

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами приватному підприємству «Будмаркет» (в районі перехрестя просп. Князя Володимира та вул. Шевченка)

№ 681

50

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами приватному підприємству «Будмаркет» (вул. Сквирське шосе, в районі  перехрестя з вул. І. Мазепи)

№ 682

51

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами приватному підприємству «Будмаркет» (просп. Князя Володимира в районі школи мистецтв № 4)

№ 683

52

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «САНТІЛАЙН ІНВЕСТ» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Сквирське шосе, 230)

№ 684

53

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «САНТІЛАЙН ІНВЕСТ» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (в районі перехрестя вул. Сквирське шосе з вул. Толстого)

№ 685

54

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «САНТІЛАЙН ІНВЕСТ» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Ярослава Мудрого, 47)

№ 686

55

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «САНТІЛАЙН ІНВЕСТ» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Заводська, 3)

№ 687

56

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «САНТІЛАЙН ІНВЕСТ» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Героїв Небесної Cотні, 12)

№ 688

57

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «НОВУС УКРАЇНА» щодо надання дозволу на розміщення  об’єкта зовнішньої реклами (вул. Леваневського, 26-Д)

№ 689

58

Про уповноваження посадових осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення

№ 690

59

Про внесення змін в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради  від 28 серпня 2018 року № 465 «Про затвердження складу робочої групи з питань надання матеріальної допомоги сім’ям та особам з числа молоді, які перебувають під соціальним супроводом Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, як ті, що опинилися в складних життєвих обставинах» шляхом затвердження його  новій редакції

№ 691

60

Про визначення порядку участі Деліти Сергія Олександровича у вихованні та особистому спілкуванні з його малолітньою дочкою Делітою Кариною Сергіївною

№ 692

61

Про вирішення судового спору між матір’ю та батьком щодо місця проживання їх малолітньої дочки Вітряк Наталії Вячеславівни

№ 693

62

Про вирішення судового спору щодо визнання малолітньої дитини такою, що втратила право на користування житлом

№ 694

63

Про вирішення судового спору щодо позбавлення батьківських прав Лещенка Руслана Михайловича стосовно його дітей Лещенка Владислава Руслановича та Лещенко Аріни Русланівни

№ 695

64

Про вирішення судового спору щодо позбавлення батьківських прав Щербини Геннадія Вячеславовича стосовно його малолітньої дочки Щербини Єлизавети Геннадіївни

№ 696

65

Про відмову у наданні дозволу на реалізацію нерухомого майна

№ 697

66

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 23 жовтня 2018 року № 625 «Про деякі питання щодо захисту майнових та житлових прав дітей»

№ 698

67

Про надання до суду висновку про вирішення судового спору щодо визнання дитини такою, що втратила право користування житловим приміщенням

№ 699

68

Про надання до суду висновку про вирішення судового спору щодо визнання малолітньої дитини такою, що втратила право користування житловим приміщенням

№ 700

69

Про негайне відібрання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах

№ 701

70

Про негайне відібрання малолітніх дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та їх влаштування

№ 702

71

Про деякі питання щодо захисту майнових  та житлових прав дітей

№ 703

72

Про висновок щодо доцільності призначення опікуна над гр. Вадзінською Вірою Дмитрівною, яку рішенням суду було визнано недієздатною

№ 704

73

Про висновок щодо доцільності призначення опікуна над гр. Трохименко Галиною Василівною, у разі визнання її судом недієздатною

№ 705

74

Про влаштування громадянки Докієнко Анни Олегівни, яку рішенням суду було визнано недієздатною, до Білоцерківського психоневрологічного інтернату

№ 706

Протокол засідання виконавчого комітету міської ради № 29-18 від 15.11.2018 року