№ 27 від 16 липня 2020 року

П Е Р Е Л I К
piшень, включених в протокол № 27
засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради
від 16 липня 2020 року

1.

Про організацію протиепідемічних заходів на період карантину
Зміни до рішення: 445 від 11 серпня 2020 року

№ 369

2.

Про звіт начальника управління освіти і науки Білоцерківської міської ради щодо роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2020 року

№ 370

3.

Про тимчасове обмеження дорожнього руху вантажних транспортних засобів по автомобільних дорогах (вулицях, тощо) міста Біла Церква

№ 371

4.

Про деякі питання щодо квартирного обліку

№ 372

5.

Про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення

№ 373

6.

Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування м. Біла Церква № 13

№ 374

7.

Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування м. Біла Церква № 16

№ 375

8.

Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування м. Біла Церква № 25 «вул. Василя Стуса- автомагістраль Київ-Одеса (Одеська траса)»

№ 376

9.

Про скасування рішення виконавчого комітету міської ради від 15 січня 2019 року №10 «Про тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування»

№ 377

10.

Про створення комісії по прийняттю у комунальну власність територіальної громади міста Білої Церкви з державної власності НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ нерухомого майна

№ 378

11.

Про присвоєння адреси об’єкту будівництва (індивідуальному житловому будинку) за заявою гр. Галамби М.І.

№ 379

12.

Про присвоєння адреси об’єкту будівництва (індивідуальному житловому будинку) по вул. Лісова за заявою гр. Галамби М.І.

№ 380

13.

Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (новозбудованому індивідуальному житловому будинку) за заявою гр. Беркута П.Г.

№ 381

14.

Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (новозбудованому магазину) за заявою Макєєвої Катерини Василівни

№ 382

15.

Про розгляд заяв товариства з обмеженою  відповідальністю «АТБ-Маркет» щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами  (вул. Ярослава Мудрого, 3)

№ 383

16.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою  відповідальністю «АТБ-Маркет» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Івана Кожедуба, в районі будинку № 96)

№ 384

17.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-Маркет» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Івана Кожедуба, в районі будинку № 119)

№ 385

18.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою  відповідальністю «АТБ-Маркет» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами  (вул. Івана Кожедуба, в районі будинку № 166)

№ 386

19.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою  відповідальністю «АТБ-Маркет» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами  (бульвар Олександрійський, в районі будинку № 20)

№ 387

20.

Про розгляд заяв товариства з обмеженою  відповідальністю «АТБ-Маркет» щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (бульвар Олександрійський, 22 Б)

№ 388

21.

Про розгляд заяв товариства з обмеженою  відповідальністю «АТБ-Маркет» щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (бульвар Олександрійський, 22 Б, на фасаді будівлі)

№ 389

22.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою  відповідальністю «АТБ-Маркет» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами  (бульвар Олександрійський, в районі будинку № 89)

№ 390

23.

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця  Вареник Катерини Якимівни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (бульвар Олександрійський, 161 А)

№ 391

24.

Про розгляд заяви автосервісної філії «СФЕРА-АВТО»  приватного акціонерного товариства «Українська автомобільна корпорація» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Сухоярська, 20)

№ 392

25.

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Героїв Небесної Сотні, в районі дитячо-юнацької спортивної школи № 1)

№ 393

26.

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Ярослава Мудрого, в районі Білоцерківської районної державної адміністрації)

№ 394

27.

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Ярослава Мудрого, в районі Будинку урочистих подій)

№ 395

28.

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (площа Соборна)

№ 396

29.

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (площа Соборна (конструкція № 2)

№ 397

30.

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (бульвар Олександрійський, 49 (конструкція № 1)

№ 398

31.

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (бульвар Олександрійський, 49 (конструкція № 2)

№ 399

32.

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яценка Віталія Миколайовича щодо продовження терміну дії дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Івана Кожедуба, зі сторони будинку № 363)

№ 400

Протокол засідання виконавчого комітету міської ради № 27-20 від 16 липня 2020 року.