Контакти

 

АПАРАТ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

09117, вул. Ярослава Мудрого,15 факс 39-21-59
E-mail: [email protected]
[email protected] - для звернень громадян
[email protected] - для запитів на публічну інформацію

Дикий Геннадій Анатолійович

Міський голова

39-28-60

Киришун Дмитро Володимирович

Секретар ради

39-28-68

Новогребельська Інна Володимирівна

Заступник міського голови

5-55-43

Возненко Катерина Сергіївна

Заступник міського голови

 

Кравець Анатолій Васильович 

Заступник міського голови

39-27-55

Морський Василь Петрович

Заступник міського голови

 

Руденко Руслан Анатолійович

Заступник міського голови

 

Савчук Юрій Степанович

Заступник міського голови

 

Усенко Олег Петрович

Заступник міського голови

 

Олійник Анна Олександрівна

Керуючий справами виконавчого комітету

38-88-60

Антонюк Микола Анатолійович

Радник міського голови

39-27-27

 

 

ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Організаційний відділ


Начальник відділу 5-32-32

Загальний відділ

Піскоцький Михайло Іванович Начальник відділу 39-21-59

Юридичне управління

Швець Сергій Сергійович Начальник управління 38-30-24

 Відділ звернень громадян

Дем`янчук Віктор Іванович   Начальник відділу 5-36-64

Бухгалтерія

Степанюк Галина Володимирівна Начальник відділу – головний бухгалтер 5-24-94

Відділ кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування і нагород

Загородня Галина Іванівна Начальник відділу 5-25-43

Відділ інформаційно-комп’ютерного забезпечення роботи міської ради і виконавчого комітету

Степура Сергій Іванович Начальник відділу 39-14-53 

Відділ інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю

Турій Олег Володимирович Начальник відділу 39-28-71
5-59-83

Відділ оборонно-мобілізаційної роботи

Потапов Федір Федорович Начальник відділу 5-16-97

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Степура Богдан Сергійович Начальник відділу 5-30-69
5-88-11

Відділ з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування

Беркут Марія Василівна  Начальник відділу 5-33-13
Настенко Микола Васильович Завідуючий сектором захисту прав споживачів 5-89-34

Управління капітального будівництва

Денисова Людмила Болеславівна Начальник відділу 5-22-61

Управління регулювання земельних відносин


Начальник управління 5-59-23
5-56-91

Відділ культури і туризму

Ковальська Юлія Іванівна Начальник відділу 5-40-65
Стрихар Лідія Анатоліївна Заступник начальника 5-87-22

Управління з питань молоді та спорту

Паливода Інна Павлівна Начальник управління 6-25-36

Служба у справах дітей

Кисельова Валентина Миколаївна Начальник служби у справах дітей 5-22-42

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей “Злагода”

Яшан Наталія Петрівна Директор 39-90-55
  Заступник начальника 38-22-10

Архівний відділ  

Ніканорова Наталія Володимирівна Начальник відділу 5-32-68

Відділ трудового архіву

Левченко Тетяна Анатоліївна Начальник відділу 5-32-68

Відділ транспорту і зв’язку  

Шевченко Олена Сергіївна Начальник відділу 9-28-62

Управління економіки

Земецька Юлія Юріївна Начальник управління 5-40-03
Орел Юлія Миколаївна Заступник начальника управління 5-10-24

Відділ з питань охорони праці

  Начальник відділу 5-79-23
Грищенко Алла Миколаївна Завідуючий сектором праці та трудових відносин 34-94-65

Управління адміністративних послуг

Капінус Людмила Олександрівна Начальник відділу

5-79-23

Управління фінансів Білоцерківської міської ради

Терещук Світлана Григорівна

Начальник управління

6-37-26

Управління комунальної власності та концесії

Гребенюк Руслан Іванович

Начальник управління

5-35-31

Чорна Юлія Сергіївна

Заступник начальника

5-35-31

Департамент житлово-комунального господарства

Савченко Олег Іванович

Начальник управління

5-10-47

Управління соціального захисту населення

Велігорська Тетяна Олександрівна

  Начальник управління

5-22-14

Дога Ірина Пантеліївна

Директор Білоцерківського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

6-40-78

Управління освіти і науки

Петрик Юрій Федорович

Начальник управління

5-30-51

Баранова Вікторія Анатоліївна

Заступник начальника управління

5-30-52

Управління охорони здоров’я

Кух Юрій Михайлович

Начальник управління

38-89-04

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення 

Франчук Петро Анатолійович

Начальник управління

39-42-72

 

Заступник начальника

5-10-27

Управління містобудування та архітектури 

Терещенков Олександр Сергійович

Начальник управління – головний архітектор міста

 

Пархоменко Вікторія Миколаївна

 

Заступник начальника управління

 

 

Приймальня

5-10-24

 


ТЕРИТОРІАЛЬНІ ОРГАНИ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ

Білоцерківське управління ГУ Державної податкової служби у Київській області

Зеленський Василь Васильович

Начальник

39-02-08


Білоцерківський міськрайонний центр зайнятості

Геращенко Тамара Петрівна

Директор

5-00-79

Білоцерківські відділи обслуговування громадян (сервісні центри) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

Будко Костянтин Володимирович

Начальник відділу №1, вул. Ярослава Мудрого, 2

5-30-04

Бурімська Оксана Павлівна

Начальник відділу №2, бул. Олександрійський, 106

34-69-62

Клименко Алла Володимирівна

Начальник відділу №3, вул Леваневського, 34

7-05-55

Білоцерківський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)
Савченко Оксана Петрівна Начальник 5-34-40
Плива Олена Павлівна Заступник начальника 5-34-39
  видача повторних документів 5-84-76

Міськрайонне управління у Білоцерківському районі та м. Біла Церква ГУ Держгеокадастру у Київській області

Ястреб Оксана Анатоліївна Начальник управління 6-47-78
Ракарчук Світлана Анатоліївна Заступник управління 096-391-73-72

Державне підприємство “Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації ДП “Київоблстандартметрологія”

Кравченко Ірина Миколаївна Генеральний директор 34-71-73

Відділ митного оформлення №3 митного поста «Калинівка» Київської митниці ДФС

Волощук Олег Миколайович Начальник 34-68-96
34-67-97

Білоцерківський відділ поліції  ГУНП України в Київській області

Пелех Михайло Іванович Начальник 5-95-31
Ковбаса Олексій Сергійович Заступник начальника 5-45-89
  Заступник начальника 5-33-58

Білоцерківська окружна прокуратура
 

Римар Михайло Орестович Керівник прокуратури  5-31-50
 
39-39-11
 
39-44-63
     

Військова Прокуратура Білоцерківського гарнізону

  Прокурор т.5-96-91

Білоцерківський міськрайонний суд

Бобкова Ніна Володимирівна Голова 34-87-96
Буцмак Юрій Євгенович Заступник голови 34-88-12
  Заступник голови 5-31-41

Білоцерківський об’єднаний міський військовий комісаріат

полковник
Богданевич Ігор Леонідович
Військовий комісар 5-13-40

Білоцерківський районий відділ ДСНС України в Київській області

Юрченко Віктор Леонідович Начальник 39-07-13
6-36-88

Білоцерківський міжрайонний відділ Головного управління Служби безпеки України в м. Києві та Київській області 

Ковтунович Вадим Миколайович Начальник 39-26-22
39-40-10 черг.
Зіневич Василь Олександрович Заступник начальника 39-28-00
39-40-10 черг.

 Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області

Вовкотруб Володимир Григорович  Начальник управління 6-10-23

 КОМУНАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

 Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради “Білоцерківтепломережа”

Вакуленко Михайло Іванович Директор т.6-31-55

Комунальна установа Білоцерківської міської ради “Інспекція з благоустрою м.Біла Церква”

Ілляшенко Віктор Михайлович Начальник інспекції т.39-24-78

Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Муніципальна варта"
вул. А. Шептицького, 2, E-mail: [email protected]

Возненко Сергій Григорович Директор (096) 305 00 02

КП БМР "Спецкомбінат з надання ритуальних послуг"

Грисюк Сергій Іванович Начальник 39-13-38

КП БМР “Міськреклама”

Козачук Дмитро Володимирович Начальник 39-10-15

Автотранспортні підприємства, які обслуговують міські автобусні маршрути загального користування

1. КП БМР «Тролейбусне управління» Вахній Володимир Васильович 38-81-70
067-341-90-01
2. ТОВ «Білоцерківський автобусний парк» Старинко Андрій Стефанович 6-54-12
3. ТОВ «ТРАНССІТІ» Шутенко Сергій Олександрович 067-000-13-74
067-000-13-75
4. ПП «К-А-Н» Святюк Євген Миколайович 5-39-06
5. МПП «Діліжанс» Гамов Володимир Володимирович 5-24-42
6. ТОВ «ЕПІТРАНС» Денисенко В’ячеслав Костянтинович 067-734-36-40

Підприємства зв’язку

7. Київська міська філія ПАТ «Укртелеком» Іванець Андрій Васильович 044-289-44-44
гаряча лінія 0800506800
8. Центр поштового зв’язку №7 Київської міської дирекції
АТ «Укрпошта»
Цигрик Майя Анатоліївна
Заступник начальника з технічних питань
Стовбира Ірина Петрівна
38-24-85
 
38-24-95

Провайдери телекомунікаційних послуг та послуг телебачення через Інтернет у м. Біла Церква

9. Телерадіокомпанія «Рось телеком»
 
Телерадіокомпанія «Рось телеком 1»
Маловик Галина Іванівна
 
Кліщ Віктор Миколайович
 
Абон. відділ
39-25-45
 
39-25-45
 
31-10-10
 
10. Споживче товариство телекомпанія «ЛАРТА» Савчук Валерій Євгенович 6-91-96
098-661-86-83
095-717-27-76
11. ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ» Шевченко Оксана Юріївна тел. 34-56-32
34-44-55
050-366-02-71

12. Компанія «БКМ»

Білокол Роман Леонідович

(0456) 333-777

13. ПрАТ «БЕЛКОМ» Швець Андрій Володимирович 33-50-35
0800500708

Підприємства, установи, організації житлово-комунального господарства

Житлово-експлуатаційні контори

КП БМР Житлово-експлуатаційна контора №1

Ящук Олександр Іванович Начальник 38-35-38

КП БМР Житлово-експлуатаційна контора №6

Кошляк Юрій Миколайович Начальник 33-07-33,    
 33-07-34 (факс)

КП БМР Житлово-експлуатаційна контора №7

Балас Юрій Миколайович Начальник 37-10-34

Білоцерківський районний підрозділ ЗАТ “АЕС Київобленерго”

Грабовський Олександр Андрійович Начальник експлуатаційної дільниці 6-01-14
Олійник Марина Георгіївна Начальник комерційної дільниці 34-78-34

Білоцерківська філія по експлуатації газового господарства “ВАТ Київоблгаз”

  Начальник 39-21-44
39-24-30

ТОВ "БІЛОЦЕРКІВВОДА

Бойко Тетяна Юріївна Директор т.6-82-12

ПП “Юр’ївліфт”

Кучерук Тетяна Іванівна Начальник 33-37-35
Головатюк Олександр Степанович Головний інженер 33-31-14

ТОВ “ТОТУС-сервіс”

Донченко Сергій Віталійович Заступник директора 5-25-02
Ліфтова аварійна служба   33-33-63

Навчально-виховні заклади   >>>>>>>>>>>>>>>

 


КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІ ЗАКЛАДИ 

 

КП БМР Будинок урочистих подій  

Бурківська Тетяна Олексіївна

Директор

5-30-58

Дендрологічний парк “Олександрія” Національної академії наук України

Бойко Наталія Сергіївна 

Директор

34-05-47

КЗ  БМР Білоцерківська міська централізована бібліотечна система імені Петра Красножона

Григоренко Раїса Павлівна

  Директор

5-14-34

КЗ КОР Білоцерківський краєзнавчий музей

Діденко Людмила Михайлівна

Директор

5-31-82

Петренко Вікторія Віталіївна

Заступник директора

5-84-13

КЗ  БМР Білоцерківський міський будинок органної та камерної музики

Клюєв Володимир Дмитрович

Директор

5-55-31

КП КОР Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського

Усков В’ячеслав Валентинович

В.о. директора

39-02-91

КП  БМР Кінотеатр імені Олександра Довженка

Бабко Леонід Олександрович

Директор

5-26-90

Школи естетичного виховання дітей

КЗ БМР Білоцерківська школа  мистецтв №1

Крижешевська Леся Юріївна

Директор

39-05-98

Лисенко Рима Олексіївна

Заступник директора

39-05-88

КЗ БМР Білоцерківська музична школа  № 2  

Гонта Олег Прокопович

Директор

6-00-03

Корсей Ельвіра Ібрагимівна

Заступник директора

6-00-07

КЗ БМР Білоцерківська школа  мистецтв №3

Кучерук Сергій Леонідович

Директор

38-43-11

Юрченко Лариса Володимирівна

Заступник директора

 

КЗ БМР Білоцерківська школа  мистецтв № 4

Гладкова Наталія Володимирівна

Директор

5-45-91

Іваніцька Тамара Миколаївна

Заступник директора

5-45-91

КЗ БМР Білоцерківська школа  мистецтв № 5

Томащук Віталій Сергійович

Директор

33-04-93

Скороход Ірина Вікторівна

Заступник директора

33-09-65

КЗ БМР Білоцерківська школа  мистецтв № 6 дитячих духових оркестрів

 Жуковський Станіслав Феліксович

Директор

 

Вилегжаніна Катерина Геннадіївна

Заступник директора

 

КП БМР Білоцерківський міський парк культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка

Доміловський Андрій Вячеславович

Директор

39-02-88

 


ЗАКЛАДИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я МІСТА

 

КНП БМР "Білоцерківська лікарня №1"

Яценко Григорій Миколайович

Керівник установи - Головний лікар

5-19-53

Масло Анатолій Григорович

Заступник головного лікаря з медичної частини

5-19-52

 

реєстратура вузьких спеціалістів

5-12-79

КНП БМР "Білоцерківська лікарня №2"

Головенко Ніна Василівна

Керівник установи - Головний лікар

6-51-51

Ільченко Микола Григорович

Заступник головного лікаря з медичної частини

6-05-49

Скобіна Ірина Іванівна 

Заступник головного лікаря з поліклінічного розділу роботи

6-53-14

КНП БМР "Білоцерківська лікарня №3"

Дідич Тетяна Володимирівна

Керівник установи - Головний лікар

 

 

Заступник головного лікаря з медичної частини

6-02-00

Бондара Оксана Василівна

Заступник головного лікаря з поліклінічного розділу роботи

6-37-60

КНП БМР "Білоцерківська лікарня №4"

Надточій Іван Іванович

Головний лікар

5-12-00

КНП БМР «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1»

Черненко Людмила Вікторівна

Головний лікар

6-03-12

Сільнова Ольга Олексіївна

Завідувач поліклінічним відділенням

6-02-13

КНП БМР «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2»

Музиченко Галина Миколаївна

Керівник установи - Головний лікар

5-16-32

КНП БМР «Білоцерківський пологовий будинок»

Бондар Анатолій Андрійович

Керівник установи - Головний лікар

5-30-25

Солодовник Володимир Олександрович

Заступник головного лікаря з медичної частини

6-25-14

КНП БМР «Дитяча стоматологічна поліклініка»

Скульська Світлана Василівна

Головний лікар

34-75-64

Прокопович Надія Іванівна

Завідувач відділенням

34-66-77

КП БМР „Білоцерківська міська госпрозрахункова стоматологічна поліклініка”

Поздняков Володимир Вікторович

Головний лікар

6-31-75

Шапошнікова Олена Юріївна

Заступник головного лікаря з медичної частини

6-31-75

КНП БМР "Білоцерківське міське патологоанатомічне бюро"

Маменко Борис Миколайович

Керівник установи

6-94-93

КЗ БМР Міська госпрозрахункова поліклініка профоглядів

Чижов В’ячеслав Сергійович

Головний лікар

5-16-87

Шапошнікова Олена Юріївна

Заступник головного лікаря з медичної частини

6-31-75

КЗ КОР "Київський обласний центр крові"

Вербіцький Петро Трохимович

Головний лікар

34-51-02

Демський Віталій Васильович

Заступник головного лікаря

34-50-01

КЗ КОР «Білоцерківський обласний онкологічний диспансер»

Колеснік Ярослав Федорович

Головний лікар

5-90-91

Нагорний Микола Володимирович

Завідувач поліклінікою

5-91-24

Нетребенко Леонід Ростиславович

Завідувач відділенням стаціонару

5-73-25

КЗ КОР "Білоцерківський протитуберкульозний диспансер"

Лисенко Валентина Василівна

Головний лікар

5-11-45

Біленко Наталія Петрівна

Заступник головного лікаря по медичній частині

5-25-90

КЗ КОР "Київська обласна дитяча лікарня № 2"

Бігарі Наталія Володимирівна

Головний лікар

5-36-74

Байкалова Раїса Аврамівна

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи

5-10-32

КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини"

Грибан Тетяна Павлівна

Головний лікар

34-55-68

Коваленко Катерина Костянтинівна

Заступник головного лікаря з медичної частини

34-55-68

КОР "Обласна стоматологічна поліклініка"

Літун Микола Євгенович

Головний лікар

5-45-82

Верпека Ольга Михайлівна

Заступник головного лікаря з медичної частини

5-55-64

Лікувально-фізкультурний диспансер

Пантелеймонова Світлана Петрівна

Головний лікар

5-34-33

Центральна районна лікарня

 

Головний лікар

33-94-25

33-91-30