Відділ трудового архіву

Начальник Трудового архіву – Герега Аліна Василівна тел. 5-32-68


Адреса: 09107, м. Біла Церква, вул. Павліченко, 14а

Е-почта: trudarchiv@bc-rada.gov.ua


Графік роботи:

Понеділок-четвер: 9-00 до 18-00

П’ятниця: 9-00 до 16-45

Перерва: 13-00 до 13-45


Кожний останній четвер місяця – санітарний день

Графік прийому

понеділок: 9-00 до 18-00

та п’ятниця: 9-00 до 16-45

Перерва: 13-00 до 13-45


Відділ в своїй роботі керується Конституцією і Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, рішеннями міської ради, розпорядженнями міського голови, іншими нормативно-правовими актами та Положенням про Трудовий архів Білоцерківської міської ради .

 

Головні завдання та напрями діяльності відділу

 

Приймання від ліквідованих підприємств, установ і організацій – джерел комплектування архівних документів з особового складу;

 

Зберігання відповідно до умов, визначених Державним комітетом архівів України, документів з особового складу ліквідованих підприємств, установ, організацій та приватних підприємців – фізичних осіб без правонаступників, що діяли (були зареєстровані) у місті;

 

Науково-технічне опрацювання документів, що надійшли на зберігання, згідно з правилами Державного комітету архівів України, створення необхідного довідкового апарату до них;

 

Облік документів, що зберігаються, у тому числі шляхом створення та підтримання облікових баз даних до них;

 

Організація користування документами у службових, соціально-правових, наукових та інших цілях, видача юридичним особам і громадянам у встановленому Державним комітетом архівів України порядку архівних довідок, копій та витягів з документів, що знаходяться на зберіганні.

 

Перелік послуг

1. Приймання на довготривале зберігання документів з особового складу ліквідованих установ, підприємств та організацій без правонаступників.

2. Надання консультацій працівникам підприємств, установ та організацій – джерел комплектування архіву.

3. Підготовка, оформлення та видача довідок, копій та витягів за запитами громадян та юридичних осіб (соціально-правові запити).

4. Приймання на тимчасове зберігання документів з виборів Народних депутатів України, Президента України, з виборів до місцевих рад, міського голови.

5. Видавання справ у тимчасове користування.