Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження методики розрахунку розміру орендної плати за землю в м. Біла Церква в новій редакції»

Дата :
2014-02-07

Відповідно до статей 21, 22 Закону України „Про оренду землі”, розділу ХІІІ Податкового кодексу України, пункту 34 частини першої статті 26, частин першої та п’ятої статті 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” був підготовлений проект рішення міської ради «Про затвердження методики розрахунку розміру орендної плати за землю в м. Біла Церква в новій редакції».

Метою даного проекту рішення є вдосконалення земельних відносин в сфері оренди землі на основі встановлення економічно обґрунтованих ставок орендної плати, диференціації ставок відповідно до цінності земельних ділянок та терміну оренди, покращення порядку справляння орендної плати.

З проектом рішення Білоцерківської міської ради та аналізом регуляторного впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному Веб – сайті міської ради та її виконавчих органів: http://bc-rada.gov.ua/node/3646 та у розробника проекту регуляторного акту Відділа з питань землекористування Білоцерківської міської ради (04563) 5-59-23, 5-56-91, 5-31-08.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу становить місяць з дня їх оприлюднення.

Зауваження та пропозиції щодо оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі щоденно з 9 до 18 год, крім суботи та неділі на адресу: 09117 України, Київська область, м. Біла Церква, Торгова площа, 6, тел. (04563) 5-56-91, 5-59-23, 5-31-08.