Григоренко Раїса Павлівна

Григоренко Раїса Павлівна, громадянка України, народилася 9 жовтня 1948 р. в с. Миньківці, Сквирського району, Київської області в сім'ї колгоспників.

Розпочала свою професійну діяльність бібліотекарем шкільної бібліотеки.

Вищу освіту здобула у Київському державному інституті культури ім. О.Корнійчука (1974р.), закінчила бібліотечний факультет за фахом бібліотекар-бібліограф.

З 1973р. почала працювати у бібліотеці №2 для дітей м Біла Церква старшим бібліотекарем.

В 1979р. була призначена завідувачем бібліотеки-філіалу №9 Білоцерківської міської ЦБС.

У 1984р. філіал був реорганізований в центральну бібліотеку для дітей, була призначена заступником директора Білоцерківської міської ЦБС по роботі з дітьми з виконанням обов'язків зав. ЦДБ.

З 2011 р. працювала виконуючою обов'язки директора ЦБС, а з березня 2014 р. призначена на посаду директора Білоцерківської міської ЦБС.

Стаж бібліотечної роботи становить 47 років. Судимість відсутня.

Нагороджена відзнаками міського голови, грамотами обласного управління культури, Почесною грамотою Міністерства культури, медаллю до 1500-річчя м Києва, почесними грамотами обласної профспілки працівників культури.

Неодноразово брала участь у всеукраїнських конференціях, семінарах, навчалася на курсах підвищення кваліфікації.