Оголошено відкритий конкурс на кращий ескізний проект благоустрою території по вул. Леся Курбаса зі встановленням скульптури видатному українському єврейському письменнику Шолом-Алейхему

Дата :
2019-03-06

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення Білоцерківської міської ради від 28.02.2019 року за №3464-67-VlI «Про проведення відкритого конкурсу на кращий ескізний проект благоустрою території по вул. Леся Курбаса зі встановленням скульптури видатному українському єврейському письменнику Шолом-Алейхему» оголошується відкритий конкурс на розробку кращого ескізного проекту благоустрою території по вул. Леся Курбаса зі встановленням скульптури видатному українському єврейському письменнику Шолом-Алейхему.

Конкурсні проекти приймаються до 16 години 03 травня  2019 року за адресою: м.Біла Церква, вул.Героїв Небесної Сотні, 36, тел.5-40-65 (відділ культури і туризму Білоцерківської міської ради).

Вихідні дані конкурсу додаються:

- Програма та Умови;

- Викопіювання з ситуаційного плану міста в масштабі 1:2000;

- Топографо-геодезичний план території в масштабі 1:500 з нанесенням планувальних обмежень щодо червоних ліній та ліній регулювання забудови;

- Фотофіксація території по вул. Леся Курбаса

Фотофіксація території по вул. Леся Курбаса