Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради

|  19. 02. 2019

19 лютого відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, в ході якого було ухвалено низку важливих для забезпечення життєдіяльності  міста рішень.

Рекомендовано місця для проведення публічних заходів, пов’язаних з проведенням передвиборчої агітації

Членами виконкому було ухвалено рішення про організацію проведення публічних заходів під час передвиборної агітації щодо виборів Президента України 2019 року.

Рішення прийнято з метою забезпечення стабільного функціонування роботи громадського транспорту, надзвичайних служб та недопущення перекриття дорожнього руху в місті під час заходів, пов’язаних з проведенням передвиборчої агітації, відповідно до законодавства України.

Отож, суб’єктам виборчого процесу буде рекомендовано проводити публічні заходи, пов’язані з проведенням передвиборчої агітації з виборів Президента України 2019 року на площі ім. Т.Г. Шевченка, Торговій площі та площі перед ПК ВАТ «Росава».

Доповідаючи питання, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Сергій Постівий зауважив, що нещодавно було проведено зустріч із представниками штабів кандидатів  на пост Президента України, на якій обговорено питання щодо уникнення незручностей для білоцерківців під час проведення вищенаголошених публічних заходів та визначено дані три місця. Сергій Постівий наголосив, що дане рішення носить виключно рекомендаційний характер і ніяк не обмежує норм виборчого законодавства.

На вибори Президента України буде додатково утворено спеціальну виборчу дільницю

З метою організації і проведення голосування виборцями, які під час виборів Президента України 31 березня 2019 року перебуватимуть в слідчому ізоляторі міста, виконавчий комітет міської ради вирішив направити окружній виборчій комісії подання щодо утворення спеціальної виборчої дільниці на тимчасовій основі .

Пропонується, щоб дільниця та дільнична виборча комісія працювала  у приміщені за адресою: вул. Привокзальна, 3,  – у ізоляторі тимчасового тримання №1 Головного управління Національної поліції в Київській області.

Як відмітив керуючий справами виконавчого комітету міської ради Сергій Постівий, відповідно до виборчого законодавства, за 35 днів до виборів, органи місцевого самоврядування мають подати подання до ОВК щодо утворення таких спеціальних виборчих дільниць на тимчасовій основі. У разі, якщо на день виборів не буде необхідності створювати там дільницю, поліцією буде надано відповідну інформацію до ОВК.

Варто зауважити, що в Білій Церкві працює сім спеціальних виборчих дільниць на постійній основі у закладах охорони здоров’я.

Внесено зміни до рішення щодо Переліку об’єктів і заходів, які фінансуються за рахунок залишку субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам

Раніше,  29 січня 2019 року, виконавчим комітетом було прийнято рішення  № 49 щодо Переліку об’єктів і заходів, які фінансуються за рахунок залишку субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій м. Біла Церква, що зберігаються на рахунках загального фонду  місцевого бюджету станом на 01 січня 2019 року. Рішенням було розподілено кошти серед певних об’єктів.

Даним рішенням внесено  технічні зміни  у вищезазначене рішення щодо визначення виду робіт, які стосуються реконструкції гідротехнічних об’єктів (здійснення заходів із захисту від підтоплення і затоплення територій м.Біла Церква).

У ході засідання також було розглянуто рішення про деякі питання щодо захисту майнових та житлових правд дітей.