ОГОЛОШЕННЯ про Білоцерківський фестиваль-конкурс молодіжної творчості «Збережемо історичну пам’ятку!»

Дата :
2019-01-22

Білоцерківський фестиваль-конкурс молодіжної творчості «Збережемо історичну пам’ятку!» проводиться БМГО «Центр мистецтв та духовної культури «Образ» спільно з відділом культури і туризму Білоцерківської міської ради та за сприянням Білоцерківської міської ради, Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.

Метою фестивалю-конкурсу є виявлення, підтримка і створення умов для реалізації здібностей обдарованої та студентської молоді в науково-дослідницькій, журналістській та аудіовізуальній творчості, у відтворенні історико-культурних надбань рідного краю.

Конкурс проводиться протягом листопада 2018 – квітня 2019 року серед школярів і студентів навчальних закладів середньої та вищої освіти. 18 квітня 2019 року з нагоди «Дня пам’яток історії та культури» пройде фінал фестивалю-конкурсу.

Роботи приймаються до 24.00 год. 31 березня 2019 року на електронну адресу: shatunovviktor45@gmail.com

Телефон для консультацій по проведенню фестивалю-конкурсу +38 067 934 06 79.

Положення про Білоцерківський фестиваль-конкурс молодіжної творчості «Збережемо історичну пам’ятку!» додається.