У Білій Церкві відбулися традиційні новорічно-різдвяні зустрічі

|  13. 01. 2019

12 та 13 січня у Білій Церкві відбулися традиційні святкові зустрічі міського голови Геннадія Дикого з представниками громадських організацій, які опікуються малозахищеними категоріями населення. Зокрема це організації, що долучаються до вирішення проблемних питань громадян з інвалідністю, пенсіонерів, ветеранів війни, учасників бойових дій, дітей війни, сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій та ветеранів, учасників АТО, воїнів-десантників, інвалідів, ветеранів Чорнобиля, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС та інших жителів міста.

У святковій атмосфері, яку створили такі підприємства, як ПП «Тандем БЦ» та ТОВ «ПЕНТАГОН», учасники зустрічей, а це близько 800 осіб, мали змогу зустрітися, привітати одне одного з новорічно-різдвяними святами, заспівати пісень, колядок та щедрівок, сповнитися позитивними емоціями.

Міський голова Геннадій Дикий звернувся до присутніх: «Щиро вітаю вас з Новим роком, з Різдвом Христовим та усіма святами, які попереду. Для українців новорічно-різдвяні свята є особливими, адже споконвіків наші діди-прадіди саме в цей час, коли був перепочинок у природі, також мали можливість й собі відпочити, зібратися великими родинами за столом, поспілкуватися. І це об’єднувало Україну. Сьогодні таку можливість маємо й ми.

Міська рада поставила перед собою завдання зробити дозвілля білоцерківців поважного віку насиченим та цікавим, а для цього необхідно створити та обладнати клуби для спілкування, розвитку, тематичних занять у різних мікрорайонах міста, аби було зручно та доступно всім. У минулому 2018 році вже було відкрито сучасний Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), який надає можливість літнім людям отримати необхідну увагу, допомогу та знайти заняття до вподоби. У цьому році заплановано відкрити ще один у мікрорайоні «ДНС», на вул. Василя Стуса. Надалі  ми продовжуватимемо працювати у цьому напрямку, адже добра порада, щире спілкування лікують краще, ніж ліки».

Геннадій Дикий побажав усім здоров’я, міцних родинних зв’язків, миру в державі, добробуту, віри в найкраще, благополуччя, достатку, побільше світлих подій у житті, а також гарно попіклуватися за святковими столами та насолодитися концертними виступами творчих колективів.

З вітальним словом до присутніх звернувся також народний депутат України Хвича Мепарішвілі, який привітав усіх з новим 2019 роком, побажав, аби він був кращим, ніж минулий рік, приніс розвиток, процвітання та мир нашій державі. Кожному з присутніх побажав у новому році успіхів, щастя та добробуту.

Свої найщиріші вітання та найкращі побажання присутнім адресував також приватний підприємець, член виконавчого комітету Вадим Маршалок.

Під час свята з творчими дарунками – народними піснями, колядками та щедрівками виступали творчі колективи Білої Церкви. Зокрема це народний вокальний ансамбль «Калина» Центральної бібліотечної системи ім.Петра Красножона, Колектив школи мистецтв №1, а зокрема Народний вокальний ансамбль викладачів «Материнка»,  колектив «Родина», викладач Школи мистецтв №1 Яна Антоненко та ін.

У заході також взяли участь: заступник міського голови Катерина Литвиненко, представники громадськості та ін.