Христос народився! Славімо Його!

|  11. 01. 2019

Цими святковими днями, аби у колядках та щедрівках сповістити про народження Христа, привітати з Новим роком та Різдвом Христовим, до Білоцерківської міської ради завітали юні учасники Народного  художнього колективу вокального ансамблю «Співограй» (керівник Ольга Гаврилюк), які виступили з хореографічно-вокальною різдвяною постановкою. Колядників гостинно зустрічали: секретар Білоцерківської міської ради Вадим Кошель, заступники міського голови Валерій Гнатюк та Катерина Литвиненко, депутат Білоцерківської міської ради Володимир Вовкотруб, радник міського голови Микола Антонюк. Представники міської влади подякували колядникам за те, що вони дійсно принесли радість, побажали успіхів у творчості та навчанні, міцного здоров’я та нових звершень. За добрим звичаєм, колядникам були вручені солодкі подарунки.

Також представників міської влади вітали благочинний Білоцерківського району, настоятель церкви Покрова Божої Матері протоієрей Микола Гопайнич та представники парафії. Міський голова Геннадій Дикий висловив вдячність за вітання, побажав Божого благословення, міцного здоров’я та добробуту в новому році, а також вручив символічні подарунки.