Відбулося засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради

|  09. 01. 2019

09 січня відбулося засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради, яке провели голова комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Сергій Постівий та секретар спостережної комісії Віктор Клочан.

Відповідно до порядку денного, під час засідання заслухали інформацію представників Білоцерківського міськрайонного відділу з питань пробації центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань пробації /Міністерства юстиції, Білоцерківського відділу поліції ГУНП в Київській області, Державної установи «Білоцерківська виправна колонія №35» щодо низки актуальних питань.

Члени комісії заслухали  інформацію голови спостережної комісії Сергія Постівого щодо плану роботи спостережної комісії на 2019 рік, погодили та затвердили даний план у цілому; заслухали інформацію членів спостережної комісії для підготовки звіту «Про роботу спостережної комісії при виконавчому комітеті міської ради за 2018 рік» для розгляду на засіданні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради. Було прийнято рішення підготувати даний звіт до 01 лютого 2019 року.

Під час засідання також обговорили питання щодо обрання заступника голови спостережної комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради та шляхом голосування підтримали кандидатуру одного з членів спостережної комісії – Борисенко Світлани Миколаївни.