Претенденти презентували своє бачення подальшої діяльності на посадах

|  08. 01. 2019

29 грудня минулого року відбулися співбесіди з кандидатами на заміщення семи вакантних посад у структурних підрозділах міської ради.

Співбесіди проходили за результатами письмового іспиту для кандидатів, який відбувся  21 грудня. На іспит було зареєстровано вісім претендентів.

Під час іспиту було перевірено знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», а також профільного законодавства. Кандидати могли ознайомитись з переліком питань, які виносилися на іспит заздалегідь на офіційному веб-сайті міської ради.

За результатами письмового іспиту до співбесід були допущені всі особи. Співбесіди проходили з метою виявлення відповідності профілів професійної компетентності кандидата посаді, на яку він претендує. Конкурсна комісія спілкувалася з кандидатами в усній формі.

Під час співбесід претенденти презентували своє бачення подальшої діяльності на посаді. Надали аргументи, які на їхню думку сприятимуть підвищенню ефективної діяльності відповідних управлінь і відділів та забезпечать належне  функціонування і  подальший розвиток  відповідного профілю.

Відповідно протоколу конкурсної комісії № 01/19 від 08.01.2019р.  міському голові рекомендовано призначити на вакантні посади:

- начальника управління з питань молоді та спорту  Білоцерківської міської ради, після проведення спеціальної перевірки відомостей щодо особи, яка претендує на зайняття посади в органах місцевого самоврядування  Інну Паливоду;

– на посаду адміністратора адміністративного відділу управління  адміністративних послуг  Білоцерківської міської ради, на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку  Тетяну Цупрун;

– на посаду головного спеціаліста відділу санітарного утримання та озеленення об’єктів благоустрою управління благоустрою та екології департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради Михайла Осіпенко;

– на посаду головного спеціаліста відділу житлових субсидій управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради, на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку Юлію Гайдученко;

-  на посаду спеціаліста 1 категорії відділу зовнішньої реклами та тимчасових споруд управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради Дарину Сахно;

– на посаду спеціаліста 1 категорії служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради Артура Тараєва;

– на посаду спеціаліста 1 категорії відділу по роботі з фізичними та юридичними особами щодо призначення і виплати компенсацій та окремих видів допомог управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради, на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку Марину Боднарук .

Конкурси на вакантні посади начальників та спеціалістів управлінь та відділів міської ради проходять відкрито та прозоро. Громадськість міста має можливість як ознайомитися із біографічними довідками кандидатів (на офіційному веб-сайті міської ради), так і спостерігати в режимі он-лайн за ходом іспитів та бути присутніми на співбесідах.