Оголошення про засідання «Круглого столу» з обговорення проектів регуляторних актів – рішень виконавчого комітету міської ради «Про тариф на проїзд у міському електричному транспорті»; «Про тариф на послуги...на міських автобусних маршрутах»

Дата :
2018-12-19

Оголошення про  засідання  «Круглого столу» з обговорення проектів регуляторних актів – рішень виконавчого комітету Білоцерківської  міської  ради «Про  тариф  на  проїзд у  міському електричному  транспорті»; «Про  тариф  на  послуги з перевезення пасажирів на  міських автобусних маршрутах загального користування».

Повідомляємо,  що 21 грудня 2018 року о 14-00 год. у  великій  залі  виконавчого комітету Білоцерківської  міської ради, за  адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого15,   відбудеться  засідання «Круглого столу»  з  обговорення  проектів  регуляторних  актів – рішень виконавчого комітету  Білоцерківської  міської  ради:

- «Про  тариф  на  проїзд у  міському електричному  транспорті»;

- «Про  тариф  на  послуги з перевезення пасажирів на  міських автобусних маршрутах загального користування».

З проектами рішень та аналізами регуляторного впливу до них можна ознайомитись на офіційному веб-сайті  міської  ради  та  її виконавчих  органів у  розділі «Актуально» від  23 листопада 2018 року.

Заступник  міського  голови                                                 О. Поляруш