Міський голова провів особистий прийом громадян

|  13. 12. 2018

12 грудня міський голова Геннадій Дикий провів особистий прийом громадян, на який прийшли 13 осіб.

Жителі Білої Церкви цікавилися можливостями вирішення як особистих, так і загальноміських питань.

Зокрема, деякі питання стосувалися отримання ліків, допомоги малозабезпеченим сім’ям.  Серед побутових були озвучені питання щодо встановлення електропостачання у квартирі, проведення повірки лічильника, зниження надмірної електричної напруги у квартирі тощо. Крім того, були озвучені питання щодо приватизації земельної ділянки та квартири, отримання житла.

Громадян турбували також питання, пов’язані з проведенням ремонту будинку, освітлення вулиць, утеплення та ремонту дахів, встановлення сміттєвих баків тощо.

Окремі звернення стосувалися скарг на роботу ЖЕКу, спорів за межу, несанкціонованих зупинок громадського транспорту.

Усім громадянам, які прийшли на прийом до Геннадія Дикого, було надано роз’яснення. Відповідним службам міський голова дав доручення щодо вивчення та розгляду можливості вирішення піднятих питань.

Нагадуємо, що записатися на особистий прийом громадян можна у відділі звернень громадян, який знаходиться за адресою: м.Біла Церква, Торгова площа, 6, або за тел. 5-36-64.