На Київщині відбулись тренування щодо забезпечення безперебійного руху транспорту на дорогах під час негоди

|  30. 11. 2018

28 листопада за участі голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука, керівника Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака відбулося штабне тренування з органами управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області щодо забезпечення безперебійного руху автомобільного транспорту на дорогах державного значення області під час осінньо-зимового періоду 2018-2019 років та обмеження в’їзду автомобільного транспорту з основних автомагістралей у місто Київ.

Тренування відбулися на відрізках автошляху Київ – Одеса, що проходить у Васильківському (41 км), Білоцерківському (94 км) та Ставищенському районах (143 км) Київської області.

У ході штабних тренувань Олександр Терещук та Славомір Новак оглянули готовність Васильківської районної ланки ТП ЄДС ЦЗ на 41 км автошляху Київ – Одеса. Зокрема, здійснено огляд техніки підприємств та буксиру вальної техніки, її готовність до виконання робіт з розчищення траси Київ – Одеса та доріг місцевого значення. Також проінспектовано техніку управління патрульної поліції ГУ НП України у Київській області, що буде залучена до ліквідації надзвичайних ситуацій у разі погіршення погодних умов.

«Потрібно забезпечити порядок на дорогах області. І це головне. Маємо всі діяти організовано та злагоджено, проблеми вирішувати на місці, залучити всі необхідні ресурси. На сьогодні я хочу бачити, що ми готові тримати дороги у проїзному стані, щоб під час негоди і представники бізнесу могли працювати, і діти могли дістатися до школи, і жителі нашої області могли вільно пересуватись» – наголосив голова Київської облдержадміністрації.

Під час тренувань учасниками було опрацьовано питання організації роботи регіонального та місцевих оперативних штабів при отриманні штормового попередження щодо погіршення погодних умов під час осінньо-зимового періоду 2018-2019 років; забезпечення безперебійного руху автотранспорту на автодорогах державного значення у межах області; організації роботи автомобільних служб в умовах сильного снігопаду та утворення транспортних заторів; обмеження руху автотранспорту на дорогах загального користування державного значення на території області.

Крім того, було узгоджено порядок дій органів управління, сил і засобів районних ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області щодо забезпечення безперебійного руху автотранспорту на автодорогах державного значення у межах адміністративно-територіальних одиниць. А також розглянуто заходи щодо зупинки та розміщення автотранспорту в місцях відстою при ускладненні дорожнього руху.