Дата :
2018-11-23

У зв’язку з ростом  цін на пальне, мастильні матеріали, запасні частини, комплектуючі та  технічне обслуговування автотранспорту,  що впливає на забезпечення  безпеки  перевезень на  міських  автобусних  маршрутах,  відповідно до законів України «Про засади державної регуляторної політики у  сфері господарської  діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні", «Про автомобільний транспорт», виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту: рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про  тариф  на  послуги з перевезення пасажирів на  міських автобусних маршрутах загального користування».

Даний  проект регуляторного акту  розроблено  з  метою приведення  тарифу на проїзд  у міському  громадському  автотранспорті  до  економічно  обґрунтованого рівня.

Розробник проекту регуляторного акту – відділ транспорту та зв’язку Білоцерківської міської ради: м. Біла Церква, Торгова площа 6, e-mail: [email protected].

З проектом рішення та аналізом  впливу  регуляторного акту можна ознайомитися  на офіційному сайті Білоцерківської міської ради https://new.bc-rada.gov.ua  та у відділі  транспорту та  зв’язку  міської  ради, т. (04563)9-28-62.

Термін  прийняття  зауважень та  пропозицій  до проекту  регуляторного  акту  становить 1 (один) місяць з дня  його  оприлюднення.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акту приймаються в друкованому та електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та  аналізу регуляторного впливу розробником проекту за адресою:   м. Біла Церква, пл.Торгова 6, відділ  транспорту та зв’язку Білоцерківської міської ради   з 9-00 до 18-00 год., крім суботи та неділі та електронному вигляді, e-mail: [email protected].

Заступник  міського  голови                                                                О.Поляруш