«Поліфонія осені» у Білій Церкві

|  12. 10. 2018
11 жовтня у Білій Церкві відбулося відкриття виставки робіт Білоцерківських митців з нагоди Дня художника «Поліфонія осені».

Цього року у виставці взяли участь близько 30 художників, які у своїх картинаї відобразили таку чудову пору року, як осінь.

Під час заходу з нагоди Дня художника, який традиційно відзначається у другу неділю жовтня, було нагороджено ряд митців грамотами відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради та презентували книжки «Історія та сучасність». Зокрема, це Тетяна Губрій, Карина Родіонова, Ігор Безвербний, Володимир Панфілов.

Зі словами привітань до присутніх гостей звернулася завідуюча центральною міською бібліотекою Білоцерківської міської централізованої бібліотечної системи Раїса Григоренко. У свою чергу, голова Київської обласної організації Національної спілки художників України, відомий у місті художник і музикант Олександр Дмитренко привітав пані Раїсу з ювілеєм побажавши довгих років життя та міцного здоров’я.

Варто відзначити, що виставку можна відвідати до 31 жовтня ц.р., щодня, крім суботи,  з 10.00 до 18.00. Адреса виставкової зали бібліотеки №8: вул.Леваневського, 55.

У заході взяли участь: художники міста, студенти Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.