На прийомі у міського голови

|  04. 10. 2018

03 жовтня міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий провів черговий особистий прийом громадян, на який записалося 24 білоцерківця.

Запитання містян носили як загальноміський, так і особистий характер.

Зокрема, ряд білоцерківців акцентували увагу на необхідність відновлення дорожнього покриття на вулицях М.Залізняка, Осипенка, Коломійця; благоустрою вулиць Островського, Калініна, прибудинкової території  будинку вул. Некрасова, 95; облаштування однієї із зупинок  громадського транспорту на вул. Шевченка та дитячого майданчика в районі будинку на вул.Курсова, 35.

Жителі міста також зверталися щодо сприяння в отриманні жила,  приватизації земельних ділянок, встановлення індивідуального опалення, допомоги у вирішенні земельних спорів та ін.

Усім громадянам, які прийшли на прийом до Геннадія Дикого, було надано роз’яснення. Відповідним службам міський голова дав доручення щодо вирішення піднятих питань.

Нагадуємо, що записатися на особистий прийом громадян можна у відділі звернень громадян, який знаходиться за адресою – м. Біла Церква, Торгова площа, 6, або за тел. 5-36-64.