Органи місцевого самоврядування поповняться новими фахівцями

|  20. 09. 2018

19 вересня  ц.р. відбулася співбесіда з кандидатами на заміщення вакантних посад:

- начальника відділу організаційно-кадрової роботи управління охорони здоров’я  Білоцерківської міської ради;

- спеціаліста 1 категорії організаційного відділу Білоцерківської міської ради;

- головного спеціаліста відділу приватизації та орендних відносин управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради;

- спеціаліста 1 категорії відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення роботи міської ради і виконавчого комітету Білоцерківської міської ради;

- спеціаліста 1 категорії відділу-центру оперативного реагування департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради (дві вакантні посади);

- головного спеціаліста відділу-центру оперативного реагування департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради;

- спеціаліста 1 категорії відділу охорони навколишнього природного середовища управління благоустрою та екології департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради;

- спеціаліста 1 категорії відділу утримання дорожнього господарства управління дорожнього господарства департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

Співбесіди проходили за результатами письмового іспиту для кандидатів, який відбувся 14 вересня ц.р. На іспит було зареєстровано 11 претендентів.

Під час іспиту кандидатів було перевірено на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», а також профільного законодавства. Кандидати могли заздалегідь ознайомитися з переліком питань, які виносилися на іспит, на офіційному веб-сайті міської ради.

Співбесіди проходили з метою виявлення відповідності профілів професійної компетентності кандидата посаді, на яку він претендує. Конкурсна комісія спілкувалася з кандидатами в усній формі.

Під час співбесіди претенденти презентували своє бачення подальшої діяльності на посаді, надали аргументи, які, на їхню думку, сприятимуть підвищенню ефективної діяльності відповідних управлінь і відділів та забезпечать належне функціонування і подальший розвиток відповідного профілю.

Членами комісії оцінювалися такі якості претендентів, як готовність набувати нові знання, яких вимагає діяльність на посаді, розуміння міри відповідальності, яка настає після складання присяги посадової особи, що перебуває на службі в органах місцевого самоврядування, тощо.

Відповідно до протоколу конкурсної комісії № № 08/18 від 20 вересня 2018 року міському голові було рекомендовано призначити на вакантні посади таких осіб:

- Ковальчук Ольгу Григорівну - на посаду начальника відділу організаційно-кадрової роботи управління охорони здоров’я  Білоцерківської міської ради, з випробувальним терміном три місяці;

- Дубчак Ірину Миколаївну – на посаду спеціаліста 1 категорії організаційного відділу Білоцерківської міської ради;

- Антонюк Ольгу Олександрівну – на посаду головного спеціаліста відділу приватизації та орендних відносин управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради;

- Засадюка Олександра Костянтиновича – на посаду спеціаліста 1 категорії відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення роботи міської ради і виконавчого комітету Білоцерківської міської ради;

- Плоденко Лілію Миколаївну -  на посаду спеціаліста 1 категорії відділу-центру оперативного реагування департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради;

- Гончаренка Андрія Андрійовича - посаду спеціаліста 1 категорії відділу-центру оперативного реагування департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради;

- Медяного Олексія Григоровича – на посаду головного спеціаліста відділу-центру оперативного реагування департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради ;

- Моцну Марію Олександрівну – на посаду спеціаліста 1 категорії відділу охорони навколишнього природного середовища управління благоустрою та екології департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради;

- Шкляренко Яну Василівну – на посаду спеціаліста 1 категорії відділу утримання дорожнього господарства управління дорожнього господарства департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради .

Також міському голові було рекомендовано зарахувати до кадрового резерву на заміщення посад:

Мазуренка Антона Миколайовича – на посаду спеціаліста 1 категорії відділу утримання дорожнього господарства управління дорожнього господарства департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

Варто відмітити, що конкурси на вакантні посади управлінь та відділів міської ради проходять відкрито та прозоро. Громадськість міста має можливість як ознайомитися із біографічними довідками кандидатів (на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради), так і спостерігати в режимі онлайн за ходом іспитів та бути присутніми на співбесідах.