Фізична культура і спорт – один із найкращих варіантів у боротьбі за здоров’я людини, її творчу активність і довголіття

|  15. 09. 2018

Такий меседж пройшов червоною стрічкою у ході урочистостей з нагоди професійного свята людей спорту - Дня фізичної культури та спорту, які відбулися у Білій Церкві  14 вересня. Це свято тих, хто пропагує здоровий спосіб життя серед учнівської та студентської молоді. Тих, хто разом зі своїми вихованцями кує  спортивну славу нашого міста та всієї України.

Люди спорту як ніхто знають, про те, що аби завоювати спортивну нагороду, потрібно докласти немало зусиль. Адже у кожного своя олімпійська висота, своя олімпійська сходинка.  Головне вірити у свої сили, мати велике бажання досягнути успіху.

За дорученням міського голови із професійним святом присутніх привітав його заступник Валерій Гнатюк, який відмітив, що міська влада приділяє увагу розвитку спортивної сфери у Білій Церкві, хоча, на жаль, фінансування у повній мірі, яку потребує галузь не має можливості здійснити. Проте, останніми роками, завдяки роботі профільної депутатської комісії, увага розвитку фізичної культури і спорту приділяється значно більше.

Валерій Гнатюк висловив слова вдячності за роботу, яку проводять тренери і  викладачі спортивних установ, секцій та громадських організацій спортивного спрямування у навчанні та вихованні великої кількості дітей, молоді та дорослого населення міста. Зазначив, що білоцерківські спортсмени досягають високих досягнень як на державному, так і на міжнародному рівнях.  Акцентував увагу, що у Білій Церкві є можливість займатися різноманітними видами спорту,  побажав  спортсменам подальших перемог  та вручив кращим представникам сфери подяки виконавчого комітету міської ради.

З привітальними словами до присутніх звернувся перший заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області, заслужений працівник фізичної культури і спорту, заслужений тренер України Ігор Малинський. Він наголосив, що спорт має ставитися у будь-якому суспільстві на одне із перших місць, адже це здоров’я нації  та запорука здорового майбутнього покоління. Ігор Малинський також акцентував увагу, що багато спортсменів виборюють не тільки високі досягнення на спортивних аренах світу, прославляючи Україну, але й особистим прикладом показують як потрібно боронити її територіальну цілісність-   воюють на передовій, на Сході нашої держави. Ряду  працівників сфери він вручив подяки від відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області.

Присутні отримали щирі привітання, запевнення й надалі підтримувати спорт у Білій Церкві  та подяки від депутатів міської ради Ігоря Гейла та Андрія Короля.

Під час урочистостей, начальник управління з питань молоді та спорту міської ради Катерина Литвиненко також  привітала спортсменів з Днем фізичної культури та спорту, вручивши тренерам та викладачам Подяки управління.

У заході взяли участь керівники спортивних установ, ветерани спорту, меценати та інші почесні гості, які мали змогу прослухати творчі виступи у виконанні Вероніки Морської та викладачів міських шкіл мистецтв.