Оголошення про оскарження нормативно-правового акта у Київському окружному адміністративному суді

Дата :
2018-08-22

В провадженні Київського окружного адміністративного суду знаходиться справа № 810/3361/18 за адміністративним позовом Громадської Організації «Біла Церква разом» до виконавчого комітету Білоцерківської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради № 39 від 23 січня 2018 року « Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій комунальних підприємств міської ради житлово-експлуатаційних контор № 1, 6, 7, розрахованих шляхом коригування діючих тарифів» та зобов’язати вчинити певні дії.

Відповідно до ч. 4 ст.264 КАС України доводимо до відома, що розгляд згаданої вище справи відбудеться  03.09.2018 року о 14 год. 30 хв. в приміщенні Київського окружного адміністративного суду, за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, суддя Лисенко В.І.

Виконавчий комітет Білоцерківської
міської ради