У другому турі конкурсу на кращий ескізний проект реконструкції площі по вул.Героїв Небесної Сотні беруть участь 6 проектів

|  15. 08. 2018

15 серпня у Білій Церкві відбулося засідання журі ІІ туру конкурсу на кращий ескізний проект реконструкції площі по вул.Героїв Небесної Сотні зі спорудженням пам’ятника з метою вшанування загиблих Героїв Небесної Сотні (під час «Революції Гідності») та з метою вшанування загиблих борців за волю і незалежність України в антитерористичній операції на сході України.

У другому турі конкурсу беруть участь 6 робіт – з числа тих, які за результатами першого туру посіли три перших місця, а також ті, які отримали заохочувальні призи.

Під час засідання міський голова Геннадій Дикий зупинився на можливостях практичній реалізації проектів, питаннях фінансування, висловив думки з приводу переваг та недоліків представлених ескізних робіт. Також запропонував можливі шляхи вдосконалення деяких проектів, враховуючи їхнє технічне обслуговування, безпеку, естетичне та практичне значення для жителів міста

Присутні детально обговорили кожний проект на предмет виконання ними умов конкурсу, відповідності заданій тематиці, інфраструктурі міста. Також було розглянуто пріоритетність пішохідної та транспортної частин кожного з проектів, символічне, смислове та емоційне наповнення, технічні характеристики, особливості практичної реалізації тощо.

До уваги білоцерківців! З проектами можна ознайомитися з 20 серпня до 03 вересня ц.р. у приміщенні Центральної бібліотеки (Торгова площа, 4/27, з 09.00 до 18.00, щодня, крім суботи, тел.: 5-14-34), та залишити свої відгуки стосовно представлених проектів у книзі відгуків, яка знаходиться на абонементі, або надіславши на електронну адресу відділу культури і туризму міської ради [email protected], зазначивши тему.

У заході взяли учать: секретар Білоцерківської міської ради Вадим Кошель, представники відділу культури міської ради, архітектори міста.