Оголошення про придбання у власність територіальної громади нежитлового приміщення для розміщення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП)

Дата :
2018-07-26

Для  підвищення   якості надання адміністративних послуг  органами місцевого самоврядування   та органами виконавчої влади для жителів територіальної громади міста Біла Церква,  Білоцерківською міською радою  ініціюється  питання  щодо придбання у власність територіальної громади нежитлового приміщення   для розміщення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП)  та виконавчих органів Білоцерківської міської ради що відповідатимуть вимогам нормативних документів, які регламентують  організацію роботи Центрів надання адміністративних послуг.

Попередньо одним із можливих варіантів пропонується розглянути питання придбання у  власність територіальної громади об’єкту незавершеного будівництва нежитлової будівлі  (76% готовності)  розташованої за адресою вул. Театральна, будинок, 5  орієнтовною площею 4.4 тис. м2  , орієнтовна  вартість якого  24.3 млн. грн. Одночасно вивчаються і інші можливі варіанти придбання приміщення для розміщення ЦНАП.

Придбання приміщення планується здійснити за кошти бюджету розвитку міста з врахуванням отриманої з державного бюджету субвенції   на соціально-економічний розвиток міста.

В разі успішної реалізації вказаного проекту, та придбання приміщення що відповідатиме нормативним вимогам, в найближчій перспективі  жителі міста  отримають  можливість отримувати  якісні адміністративні та соціальні  послуги ( оформлення  пільг, субсидій тощо)   послуги  в зручному   місці  в комфортній обстановці ,  суттєво меншаться витрати з бюджету  на утримання та обслуговування  приміщень  для  розміщення структурних підрозділів  міської ради,  з’явиться  можливість використати частину  вивільнених приміщень  для розміщення об’єктів  соціально-культурної сфери  необхідних для територіальної громади.

З метою   більш детального  опрацювання питання та винесення на розгляд Білоцерківської міської ради можливих інших варіантів, управлінням комунальної власності та концесії   Білоцерківської міської ради від  зацікавлених фізичних та юридичних осіб до 10.08.2018 року приймаються  пропозиції щодо  можливого придбання нежитлового приміщення для розміщення ЦНАП.

Пропозиції можуть бути подані в письмовому або електронному вигляді  до 13.00 10.08.2018 року  за адресою 09100, Київська обл.,  м. Біла Церква, вул. А.Шептицького, 2, телефон (04563)  5 3531, ел. пошта  ukv@bc-rada.gov.ua  .

Приорітетні  вимоги до приміщень

Місце розташування

1. Розміщення  в центральній частині міста або іншому зручному для суб’єктів звернення місці з розвинутою транспортною інфраструктурою.

2.  Належна пішохідна доступність від зупинок громадського транспорту і від місця паркування транспорту.

3.   Забезпечення доступності для осіб з особливими потребами.

Загальні вимоги

1.       Площа приміщення на першому поверсі не менше 700 м2.

2.        Приміщення повинні  забезпечувати  виконання  Постанови КМУ № 588 від 01.08.2013 року  «Про затвердження  Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг».

3.       Можливість організації робочих місць  по принципу « прозорого офісу» ( скляні офісні перегородки).

З рекомендаціями    щодо облаштування приміщень та організації роботи  Центрів надання  адміністративних послуг  можна ознайомитись за посиланнями

Пропозиції   від власників приміщень  мають містити  загальну характеристику та інформацію про  вартість приміщень.

Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради