Вітаємо рій «Нічна варта» Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 зі щедрим ужинком нагород ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура» 2018: Наддніпрянська Січ»!

|  19. 07. 2018

Вітаємо рій «Нічна варта» Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 Білоцерківської міської ради Київської області зі щедрим ужинком нагород ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура» 2018: Наддніпрянська Січ»!

Завершився 10-ий ювілейний ІІІ (Всеукраїнський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура» 2018: Наддніпрянська Січ». Гра проходила з 02 по 15 липня поблизу міста Переяслава-Хмельницького Київської області на території  дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Джерело Надії»

Київську область утретє представляв рій «Нічна варта» Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 Білоцерківської міської ради Київської області (керівники – Мільцарик О.С., Олійников А. С.)

Протягом двох тижнів козаки та козачки змагалися в 10 видах комплексної програми, вели чесну й тривалу боротьбу ще з 26 командами України.  За час проведення гри «Сокіл» («Джура») джури, окрім конкурсної програми, встигли  побувати на військовому полігоні Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України, на екскурсіях у м. Переяславі та Музеї народної архітектури та побуту Середньої Наддніпря́нщини,, м.Каневі з метою вшанування пам’яті Великого Кобзаря, зокрема відвідали Шевченківський національний заповідник і місце поховання Тараса Шевченка – Чернечу гору. Також зустрілися з видатною особистістю – Василем Івановичем Лютим, українським бандуристом, народознавцем, рок-музикантом, композитором, лауреатом музичних конкурсів та фестивалів, автором понад 300 музичних творів, узяли участь у майстер-класах, гутірках, ватрах, лекціях, вікторинах.

Особливо запам’яталися творчо-мистецький звіт «Ватра», конкурс «Впоряд», теренова гра (лазертаг), силові змагання «Лава на лаву» та «Перетягування линви», настільна дитяча інтелектуальна гра «Українська революція 1917-1921», радіальні походи та екскурсії, практичні заняття на військовому полігоні Національної гвардії України.

15 липня в Києві відбулися урочисті заходи з нагоди закриття Гри. Усі джури стройовою ходою в супроводі військового оркестру 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу ЗСУ, отамана та козацької старшини табору «Джура-2018: Наддніпрянська Січ», своїх виховників пройшлися головними вулицями міста Києва: Хрещатиком, Алеєю Героїв Небесної Сотні, Інститутською та Шовковичною до приміщення Верховної Ради України.

Власне урочисте засідання та нагородження переможців відбулося у сесійній залі Верховної Ради України. Під час святкового козацького кола з вітальними промовами до учасників гри звернулися: Лілія Гриневич – Міністр освіти і науки України; Ігор Антюшенко – народний депутат України, Тарас Рондзістий – директор міжнародної благодійної установи «Центр національного відродження», Ігор Гоцул – заступник Міністра молоді та спорту України, Віра Рогова – директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації; Сергій Неділько – директор Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді; Анатолій Грива – головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

Вітаємо рій «Нічна варта» Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради Київської області у складі: ройового - Бродовського Іллі, хорунжого – Гриба Владислава, Галь Наталії, Гриб Тетяни, Міхневич Вероніки, Остапця Кирила, Савустьяненка Владислава, Шалаєва Андрія  – з вагомими досягненнями у конкурсах ІІІ етапу Всеукраїнської гри «Джура-2018: Наддніпрянська Січ»!

Зокрема, джури Київщини вибороли:

у конкурсі «Рятівник» – І місце,

в конкурсі «Впоряд» – ІІ місце,

у конкурсі звітів «Добре діло» – ІІІ місце !

Пишаємося нашими хлопцями та дівчатами!

Команда рою «Нічна варта» висловлює щиру вдячність управлінню освіти Білоцерківської міської ради та особисто Петрику Ю.Ф., директорові Центру творчості дітей та юнацтва Київщини Нестерук Т.В., заступнику директора з навчально-виховної роботи Радзівіл А.А., завідувачу відділу спортивного туризму та краєзнавства Личак І.С. та методисту Дюді Л.Ю., начальнику центру «Звитяга» Дунаєвій І.Л., учителям предмета «Захист Вітчизни»: Олійникову А.С., Бебку М.Л., Євтушенку Ю.Ю., Іщенко С.М., керівнику театральної студії «Пролог» ЦТДЮ «Соняшник» Яковенко Т. С., тренеру спортивної смуги перешкод Шинкаренку О.,  керівникові гуртка «Джура» Мільцарик О.С., директору Білоцерківської спеціалізованої школи №9 Усику І.В.,  заступнику директора з навчально-виховної роботи Кондратович О.А., батькам, адміністрації та педагогічному колективу школи за допомогу та підтримку.

Ніщо не навчає дітей краще, ніж командна гра, яка дає змогу проявити свої здібності. Унікальна гра «Сокіл» («Джура»), яка  створюваласявупродовж багатьох років та традиційно щороку проводиться в Україні, виховує козаків, справжніх патріотів власної держави, долучає  молодь до козацько-лицарського виховання.