Морський відпочинок – чудова нагода отримати незабутні враження

|  16. 07. 2018

16 липня 2018 року 40 дітей із сімей учасників бойових дій та загиблих воїнів на сході України вирушили на відпочинок до дитячого табору «Прибережний», що розташований у мальовничому смт Лазурне Скадовського району Херсонської області. Четверте літо поспіль такий відпочинок на чорноморському узбережжі за кошти міського бюджету організовують для хлопчиків та дівчаток спеціалісти Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Два тижні на березі Чорного моря, присвячені іграм та конкурсам, дискотекам і просто дружнім бесідам під шепіт морських хвиль – чудова нагода для дівчаток та хлопчиків отримати незабутні враження, зав’язати нові знайомства, відкрити в собі приховані таланти та цікаво провести час. Щоденні ж купання в теплому, ласкавому морі, цілюще морське повітря та повноцінне харчування гарантовано зміцнять дитячі організми перед новим навчальним роком.

У вагоні поїзда за приємними розмовами, піснями під гітару та жартами, хлопчики та дівчата почали знайомитися одне з одним і вже прибули до табору «Прибрежний», де на чотирнадцять днів стали одним загоном. Бажаємо дітям гарного відпочинку, а їхнім батькам – приємних «звітів» від синів та доньок.

Білоцерківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді