У Білій Церкві відбулися традиційні міжнародні змагання з триатлону

|  16. 07. 2018

15 липня у місті Біла Церква відбулися Міжнародні змагання з триатлону «Кубок Білої Церкви» та «Кубок України» у формі дистанції «спринт» (0,75 км плавання / 20.0 км велосипедна гонка / 5.0 км біг).

У ході заходу за дорученням міського голови Геннадія Дикого із привітальним словом виступив його радник Микола Антонюк: «Я вітаю всіх вас із традиційною для нашого міста подією. Бажаю всім досягати найвищих вершин і бути переможцями не тільки на спортивних трасах, а й в житті. Наснаги вам і чекаємо вас наступного року!»

У змаганнях взяли участь близько 250 спортсменів у категорії «Любителі» і близько 70 спортсменів у категорії «Еліт», серед яких були як чоловіки, так і жінки зі всієї України, а також із найближчого зарубіжжя. Такі змагання проводяться вже вп’яте у нашому місті, і з кожним роком кількість учасників збільшується.

Нагородження у категорії «Любителі» проходило за різними віковими категоріями. В категорії «Еліт» «Кубку України» перемогу здобули:

- чоловіки: 1 місце – Володимир Турбаєвський; 2 місце – Юліан Дем’янов; 3 місце – Іван Меньшиков.

- жінки: 1 місце – Дарина Москаленко; 2 місце – Маргарита Крилова; 3 місце – Марина Соколова.

У категорії «Еліт» «Кубку Білої Церкви» переможцями стали такі спортсмени:

- чоловіки: 1 місце – Олександр Хадико; 2 місце – Тарас Дубинець; 3 місце – Сергій Дрозд.

- жінки: 1 місце – Наталія Мацупко; 2 місце – Ірина Ніколаєва; 3 місце – Яна Поляк.

Переможцями у командній естафеті стали:

- 1 місце – «Арсенал 2»; 2 місце – «Арсенал 1»; 3 місце – «The Shark Team».

Учасників нагороджували дипломами та медалями радник міського голови Микола Антонюк, віце-президент федерації триатлону України Сергій Лисов, начальник управління з питань молоді та спорту міської ради Катерина Литвиненко, президент СК «Арсенал» та головний меценат змагань Юрій Горобець. Переможці змагань отримали грошові подарунки.

Захід відбувся за підтримки Міністерства молоді та спорту України, управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, федерації триатлону України та Білоцерківського СК «Арсенал».

Фотографії до новини: тут