На прийомі у міського голови

|  05. 07. 2018

04 липня  міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий провів черговий особистий прийом громадян, на який записалося 22 білоцерківця.

Підняті питання мали як приватний, так і загальноміський характер. Зокрема, один із жителів звернувся із проханням розглянути можливість презентації діяльності антинаркотичної асоціації, ще один запропонував пропозиції щодо заходів по енергоефективності і енергозбереженню в  місті.

Жителі вулиць Кільцева, Островського та Осипенка звернулися з проханням відремонтувати дорогу, а вул. Сагайдачного - розташувати сміттєві баки. Піднімалися питання благоустрою міських територій,  облаштування водовідведення  по пров. Водопійна та ін.

Ряд звернень стосувалися сприяння в отриманні житла, приватизації земельних ділянок та нежитлових приміщень, влаштування на роботу, ремонту покрівлі багатоквартирного будинку та ін.

Усім громадянам, які прийшли на прийом до Геннадія Дикого, було надано роз’яснення. Відповідним службам міський голова дав доручення щодо вивчення та розгляду можливості вирішення піднятих питань.

Нагадуємо, що записатися на особистий прийом громадян можна у відділі звернень громадян, який знаходиться за адресою – м.Біла Церква, Торгова площа, 6, або за тел. 5-36-64.