Стрельчук Людмила Іванівна

Стрельчук Людмила Іванівна, українка, народилася 12 жовтня 1969 року в селі ГІопінка Миргородського району Полтавської області в родині військовослужбовців.

Почала навчання в 1976 році в ЗОШ № 20 в м. Олєнєгорськ Мурманської області. Закінчила навчання в 1986 році в ЗОШ №1 ім. О.С. Пушкіна в м. Мукачеве Закарпатської області.

В цьому ж році вступила до Київського технологічного інституту легкої промисловості на механічний факультет.

В 1991 році закінчила вищезгаданий інститут за спеціальністю « Машини і апарати легкої промисловості», отримала кваліфікацію інженер-механік.

В 1991 році прийнята на роботу в Білоцерківський механічний завод на посаду інженера по ремонту.

В 1995 ропі на механічному заводі відбулося скорочення штату. Посада підлягала скороченню.

Стала на облік в центр зайнятості, від якого отримала направлення на перекваліфікацію і отримання другої вищої освіти в Білоцерківському аграрному університеті.

В 1997 ропі закінчила вищезгаданий університет за спеціальністю «Аграрний менеджмент» з кваліфікацією економіст-бухгалтер.

2000-2003рр - декретна відпустка

В 2003 році прийнята на роботу в АППБ «АВАЛЬ» на посаду касира. В 2004 році переведена на посаду економіста 1 категорії.

В 2006 році прийнята на роботу в ПАТ КБ ПриватБанк експертом з кредитування юридичних осіб та фізичних осіб-підпріп'мцін. В 2009 році переведена на посад) заступника керівника Білоцерківського відділення. З 2010 року обіймала посаду начальника Білоцерківського відділення №3 (на Тарашанському масиві м. Біла Церква).

В жовтні 2016 року за згодою сторін (за сімейними обставинами) звільнилася.

В січні 2017 року прийнята на роботу тимчасово (декретна посада ) в ПАТ «УкрСиббанк» на посаду персонального фінансового консультанта . В липні 2017 року звільнилася за власним бажанням.

З квітня 2018 р. по червень 2018р.- слухач курсу «Основи бухгалтерського обліку».