Гриценко Катерина Андріївна

Я, Гриценко Катерина Андріївна, народилася 25 травня 1992 року в місті Конотоп Сумської області. Українка, громадянка України.

З вересня 1999 року до 2009 року навчалась у Білоцерківській середній школі ЗОШ№8, де одержала атестат про середню освіту.

У 2009 році вступила до Білоцерківського коледжу фінансів,обліку та аудиту Національної академії статистики, обліку та аудиту і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «облік та аудит» та здобула кваліфікацію бакалавра з обліку і аудиту,закінчила у 2013році.

У 2013 році вступила до «Вищий навчальний заклад «МАУП» «Міжрегіональна Академія управління персоналом» і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит» та здобула кваліфікацію спеціаліста з обліку і аудиту. Закінчила у 2014 році.

З 23 квітня 2018 року прийнята на роботу до відділу ведення реєстру територіальної громади управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради на посаду спеціаліста І категорії на підставі строкового трудового договору.

Сімейний стан - одружена.

Ні я,ні мої близькі родичі до кримінальної чи адміністративної відповідності не притягувались.