Гайок хоче залишитися в Білій Церкві

|  11. 05. 2018

Мешканці мікрорайону «Гайок» категорично заперечують проти зміни адміністративного підпорядкування їхньої території з міста Біла Церква до Фурсівської об’єднаної територіальної громади і вимагають від органів державної та міської влади юридично закріпити територію мікрорайону «Гайок» та промислову територію авіаремонтного заводу – КП БМР «Білоцерківський вантажний авіаремонтний комплекс», за містом Біла Церква та віднести вказані території до адміністративних меж Білої Церкви. Керуючись статтею 5 Конституції України, згідно якої: «Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ…», вони виявили ініціативу, що була підтримана міським головою Геннадієм Диким, Народним депутатом України Хвичею Мепарішвілі та депутатом міської ради Андрієм Королем. Були проведені збори мікрорайону, зібрана ініціативна група, яка розпочала збір підписів. 10 травня міському голові було передано вже більш ніж півтори тисячі підписів, які затверджують волевиявлення мешканців мікрорайону.

Збір підписів наразі ще триває.