До уваги роботодавців! Нарада з питань дотримання законодавства про працю та оформлення трудових відносин

Дата :
2018-05-11

До уваги роботодавців!

Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради запрошує всіх бажаючих роботодавців  взяти участь в нараді з питань дотримання законодавства про працю та оформлення трудових відносин.

Нарада відбудеться 15 травня 2018 року о 13-00 у великій залі виконавчого комітету Білоцерківської міської ради (вул. Я.Мудрого, б. 15) за участю Головного управління Держпраці у Київській області, Білоцерківського відділення Головного управління ДФС у Київській області, Білоцерківського об’єднаного  управління Пенсійного фонду України Київської області, Білоцерківського відділу поліції Головного управління національної поліції в  Київській області.

Відділ з питань охорони праці управління економіки міської ради