Увага! Рух шляхопроводом через залізницю по вул. Сквирське шосе (Горбатий міст) буде перекрито

Дата :
2018-05-08

Шановні жителі  та гості міста Біла Церква!

У зв’язку із закінченням підготовчих робіт щодо капітального ремонту шляхопроводу через залізницю по Сквирському шосе («Горбатий міст») повідомляємо, що

з 10 травня 2018 року відбудеться початок будівельних робіт.

Рух шляхопроводом буде перекрито до закінчення всіх робіт.

Внесені   тимчасові   зміни до схеми руху автобусного маршруту  №21:

Без змін :

вул. Томилівська - вул.Гризодубової – просп.Князя Володимира – вул.Я. Мудрого –Сквирське шосе - вул.Воєводіна - вул.Карбишева - вул.Льва Толстого –Сквиське шосе- кінцева зупинка –Фастівське шосе

Зміни: рух здіснюватись не буде

по Сквирському шосе (за Горбатим мостом), б-р.Олександрійський, вул.Семашка

Про подальші зміни буде повідомлено додатково.

Вибачте за тимчасові незручності!

До відома: Нагадуємо, що у 2018 році, однією з пріоритетних завдань  Білоцерківської міської ради та Департаменту житлово-комунального господарства міста Біла Церква є ремонт існуючого шляхопроводу «Горбатий міст». На даний час, проведені необхідні інженерно-камеральні вишукування, розбита геодезична сітка координат на місцевості об’єкту, розчищено самосійні зелені насадження та чагарники по укосу та підошві насипу шляхопроводу. Прибрані та вивезені залишки сміття, облаштовано технологічні та під’їдні проїзди для руху техніки. Узгоджені прокладені інженерні комунікації, мережі сигналізації та зв’язку ПАТ «Укрзалізниця». Розміщено дорожні знаки та інформаційні панно на під’їздах та відповідно до схеми об’їзду, також проведена робота з поточного ремонту покриття вулиць якими піде транзитний транспорт. Узгоджені дослідження стану ґрунту під несучими опорами в вирішенні питання міцності конструкції в цілому. Пророблена підготовча робота є малопомітною, але вкрай важливою у процесі підготовки до повноцінного виконання будівельних робіт.

Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради