Відбулося засідання «круглого столу» з питань розробки комплексної схеми розміщення зовнішньої реклами на території міста

|  16. 03. 2018

16 березня у Білій Церкві відбулося чергове засідання «круглого столу» на якому було заплановано обговорення проектів рішень міської ради: «Комплексна схема розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в м. Біла Церква» та «Комплексна схема розміщення зовнішньої реклами на території міста Біла Церква». Проте, у ході сьогоднішньої зустрічі, присутніми було обговорено останній проект, який стосується зовнішньої реклами.

Міський голова Геннадій Дикий висловив своє бачення щодо майбутнього реклами у Білій Церкві: «Перед нами стоїть завдання зберегти історичну частину міста. Для цього необхідно ввести певні обмеження щодо розмірів об’єктів зовнішньої реклами. Також обов’язково ці обмеження діятимуть і в рамках питань безпеки, адже рекламні конструкції не можуть встановлюватися у межах 5 метрів від бордюрного каменю. Ці місця передбачені для встановлення знаків дорожнього руху та світлофорних об’єктів. Я сподіваюсь на порозуміння і на те, що ми досягнемо єдиної точки зору щодо даних правил».

Про комплексну схему розміщення зовнішньої реклами на території міста розповіла директор фірми-розробника - ТОВ «Квіра» Тетяна Макагон. Вона пояснила, які критерії враховувалися при розробці схеми, на які форматні зони розділене місто, які обмеження діють у них та встановлення яких конструкцій передбачено у відповідності до габаритних характеристик державного класифікатора. Тетяна Макагон також відповіла на питання та зауваження, які протягом двох місяців надавалися представниками підприємств, які працюють у рекламній сфері міста.

У підсумку зустрічі присутні дійшли до спільного висновку - перенести розгляд схеми та доопрацювати її, адже на їхню думку, зауваження та потреби, висловлені раніше, не були у повній мірі враховані при розробці документу.

У ході заходу взяли участь: секретар міської ради Вадим Кошель, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Сергій Постівий, в.п. начальника управління архітектури та містобудування Білоцерківської міської ради Петро Захарченко, депутат міської ради Олена Шевченко, приватні підприємці міста, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.