У структурні підрозділи призначено нових працівників на вакантні посади

|  16. 03. 2018

Нещодавно, 13 березня, відбулися співбесіди з кандидатами на заміщення вакантних посад:

-спеціаліста 1 категорії відділу виплати соціальних допомог управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною;

-спеціаліста 1 категорії відділу по роботі з фізичними та юридичними особами щодо призначення і виплати компенсацій та окремих видів допомог управління соціального захисту населення;

-спеціаліста 1 категорії відділу ведення реєстру територіальної громади управління адміністративних послуг;

-адміністратора адміністративного відділу управління адміністративних послуг;

-адміністратора адміністративного відділу управління адміністративних послуг міської ради на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;

-начальника управління з питань молоді та спорту;

-заступника начальника управління – начальника відділу з питань сімейної та молодіжної політики управління з питань молоді та спорту.

Співбесіди проходили за результатами письмового іспиту для кандидатів, який відбувся  02 березня ц.р. На іспит було зареєстровано  16 претендентів, проте з’явилося чотирнадцять.

Під час іспиту було перевірено знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», а токож профільного законодавства. Кандидати могли ознайомитись з переліком питань, які виносилися на іспит заздалегідь на офіційному веб-сайті міської ради.

За результатами письмого іспиту до співбесід було допущено чотирнадцять - осіб.

Співбесіди проходили з метою виявлення відповідності профілів професійної компетентності кандидата посаді, на яку він претендує. Конкурсна комісія спілкувалася з кандидатами в усній формі.

Під час співбесід претенденти презентували своє бачення подальшої діяльності на посаді. Надали аргументи, які на їхню думку сприятимуть підвищенню ефективної діяльності відповідних управлінь і відділів та забезпечать належне  функціонування і  подальший розвиток  відповідного профілю.

Відповідно протоколу конкурсної комісії № 02/18 від 15.03.2018р. міському голові рекомендовано призначити на вакантні посади:

-спеціаліста 1 категорії відділу ведення реєстру територіальної громади управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради - Лоцко Вікторію;

- адміністратора адміністративного відділу управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку - Могилко Юлію;

- адміністратора адміністративного відділу управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради  - Коваль Юлію.

Рекомендувати міському голові зарахувати до кадрового резерву на заміщення посад:

- головного спеціаліста відділу господарських відносин та роботи з об’єктами нерухомості юридичного управління Білоцерківської міської ради - Яременко Олену;

- спеціаліста 1 категорії відділу планування та забудови міста  управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради ради  Глухову Ганну;

Рекомендувати міському голові як суб’єкту призначення, дві кандидатури:

- на посаду заступника начальника управління – начальника відділу з питань сімейної та молодіжної політики управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради  -  Литвинчука Олександра та Левіщенко Вікторію;

- на посаду начальника управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради - Литвиненко Катерину та Юхименка Юрія.

Конкурси на вакантні посади начальників та спеціалістів управлінь та відділів міської ради проходять відкрито та прозоро. Громадськість міста має можливість як ознайомитися із біографічними довідками кандидатів (на офіційному веб-сайті міської ради), так і спостерігати в режимі он-лайн за ходом іспитів та бути присутніми на співбесідах.

Фотографії до новини тут