Литвиненко Катерина Сергіївна

Литвиненко Катерина Сергіївна народилася 21 грудня 1991 року в місті Біла Церква, Київської області, українка.

З вересня 1999 року до липня 2007 року навчалась у Білоцерківській загальноосвітній школі № 16.

В 2011 році, з відзнакою закінчила Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж, за спеціальністю «Початкове навчання» і здобула кваліфікацію вчитель початкових класів, організатор спортивних секцій і клубів. В період літньої оздоровчої кампанії працювала старшим вихователем у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку області.

В 2011 році вступила до Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди» на заочну форму навчання за спеціальністю «Українська мова і література. Редагування освітніх видань», по закінченню якого отримала кваліфікаційний рівень - бакалавр.

З жовтня 2011 року по серпень 2016 року працювала в Центрі дитячо - юнацьких клубів за місцем проживання «Дивосвіт» відділу у справах сім'ї та молоді Білоцерківської міської ради на посадах педагога-організатора та культорганізатора.

У 2013 році продовжила навчання у Державному вищому навчальному закладі «Переяслав-Хмельницький педагогічний університет ім. Григорія Сковороди» на денній формі навчання (згідно індивідуального плану), який закінчила у 2014 році і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Українська мова і література» та здобула кваліфікацію філолога. Учителя української мови і літератури, зарубіжної літератури.

У 2016 році пройшла курси підвищення кваліфікації в Міжнародному інституті бізнесу за програмою «Адміністрування у публічному секторі», напрям «Управління та адміністрування», спеціальність «Менеджмент».

З 2016 року по 2018 рік працювала проектним менеджером та керівником проектів в Комунальному підприємстві Білоцерківської міської ради «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви».

В 2017 році, за сприяння Державного агентства з питань електронного урядування України в рамках проекту USAID/UK aid та Фонду Євразія «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» прийняла участь в тренінгу «Програма створення національної мережі тренерів відкритих даних» і отримала сертифікат від ГО «Агенція журналістики даних».

Має відповідний сертифікат учасника Літньої школі хорошого адміністрування у м. Кошенцін (Сілезьке воєводство, Польща), організованої Сілезькою асоціацією гмін та повітів у Катовіце та Київським Регіональним Відділенням Асоціації Міст України.

Неодноразово була відзначена подяками та грамотами міського голови за вагомий внесок у розвиток молодіжної політики міста Біла Церква.

На даний час виконує повноваження начальника управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради.