Животова Ксенія Вікторівна

Животова Ксенія Вікторівна народилася 2 грудня 1993 року у місті Біла Церква Київської області, українка, громадянка України, освіта вища (бакалавр права), незаміжня.

1 вересня 2000 року пішла до першого класу загальноосвітньої школи І-ІП ступенів № 22 міста Біла Церква, яку закінчила у червні 2010 року, здобувши повну загальну середню освіту.

Цього ж року вступила до Державного вищого навчального закладу "Білоцерківський механіко-енергетичний технікум", який закінчила у червні 2011 року та одержала диплом кваліфікованого робітника за спеціальністю "Секретар керівника (організації, підприємства, установи); оператор комп'ютерного набору".

У вересні цього ж року вступила до цього ж навчального закладу, який закінчила у травні 2012 року, здобувши кваліфікацію-кваліфікованого робітника за спеціальністю "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування".

1 вересня 2012 року вступила до вищого навчального закладу "Білоцерківський коледж вищого навчального закладу "Відкритий Міжнародний Університет розвитку людини "Україна", який закінчила у червні 2015 року, здобувши кваліфікацію молодшого спеціаліста за спеціальністю "Правознавство".

1 вересня 2015 року вступила до Білоцерківського інституту економіки та управління вищого навчального закладу "Відкритий Міжнародний Університет розвитку людини "Україна", який закінчила у червні 2017 року та здобула освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр за напрямом підготовки "Правознавство", професійна кваліфікація "Бакалавр з права". Диплом з відзнакою.

Вільно володіє українською мовою про що має відповідне посвідчення, вільно читає і розмовляє російською мовою, читає і розмовляє англійською мовою.