Практичне навчання для платників на Білоцерківщині

Дата :
2018-01-17

Нещодавно в приміщенні Центру обслуговування платників відбувся семінар-практикум за участю фахівців Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області.

В ході практикуму працівники детально зупинились на порядку подання звітності в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису, а також звітності по ЄСВ з урахуванням змін у податковому законодавстві. Ознайомили присутніх із основними електронними сервісами ДФС України.

Наостанок наголосили про початок кампанії декларування доходів, отриманих громадянами у 2017 році, змінах до форми податкової декларації про майновий стан і доходи та термінах її подання.

Присутні активно долучилися до обговорення порушених питань. Проведена зустріч вкотре підтвердила, що практична допомога платникам дозволяє ефективно вирішувати проблемні питання щодо використання електронних сервісів ДФС України.

Білоцерківська ОДПІ