Про оголошення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Муніципальна варта»

Дата :
2018-01-15

Відповідно до розпорядження міського голови від 12 січня 2016 року № 8К «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників підприємств, установ та організацій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Білої Церкви», з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівників підприємств, установ та організацій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Білої Церкви оголошується конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства Білоцерківської міської ради.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду директора комунального підприємства Білоцерківської міської ради “Муніципальна варта”:

- громадянство України (не менше 10 років);

- вільне володіння державною (українською) мовою;

- повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) ;

- стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня — не менше 5 років;

- упевнений користувач ПК, Microsoft Word, Excel, Power Point;

- вміння працювати в команді та цілеспрямованість;

- високі моральні якості та стан здоров'я, що дозволяє виконувати професійні обов'язки.

Документи: заява на ім'я голови конкурсної комісії щодо участі в конкурсному відборі на посаду, автобіографія, ксерокопія трудової книжки, копії документів про освіту, копію документа, який посвідчує особу; мотиваційний лист і перспективний план розвитку закладу подаються у відділ кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування і нагород міської ради за адресою: вул. Я.Мудрого, 15, м. Біла Церква, Київська область, 09100 та подання шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції НАЗК.