Інформація про намір здійснити коригування діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються комунальними підприємствами Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційними конторами № 1, 6, 7

Дата :
2018-01-11

Інформація про намір здійснити коригування діючих тарифів

на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються комунальними підприємствами  Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційними конторами № 1, 6, 7

(КП БМР ЖЕК№1, КП БМР ЖЕК №6, КП БМР ЖЕК №7)

Керуючись п.2.4 Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390 комунальні підприємства Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційні контори № 1,6,7 доводять до відома споживачів інформацію про намір здійснити коригування діючого тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій:

1.З інформацією щодо деталізованого розміру тарифу (з податком на додану вартість), переліку послуг, що входять до складу послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються в кожному конкретному будинку та з скоригованим тарифом можна ознайомитися на дошках оголошень при вході у під'їзди житлових будинків та у спецвипуску міськрайонної газети "Громадська думка"  від 11 січня 2018 р., електронна версія якого розміщена на офіційному веб-сайті міської ради.

2. Перелік, періодичність та строки надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для житлових будинків комунальної власності, згідно додатку 6 рішення виконавчого комітету  «Про тарифи на житлово-комунальні послуги» від 09.09.2014 за № 332 залишаються чинними, без змін.

3. Обґрунтування коригування  складових тарифу:

Діючий тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, встановлений рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій комунальних підприємств міської ради житлово – експлуатаційних контор № 1, 6, 7, розрахованих шляхом коригування діючих тарифів» від 22.08.2017 року № 293., не відшкодовує витрати підприємств. У зв’язку з тим, що  26 грудня 2017 року виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради було прийнято рішення № 501 «Про встановлення тарифів на вивезення побутових відходів та встановлення вартості технічного обслуговування ліфтів», які вводяться в дію з 01.02.2018 року  та із зміною розміру мінімальної заробітної плати і встановленням мінімальних обов'язкових гарантій в оплаті праці, зміною розміру податків, єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування,   з метою забезпечення безперебійного обслуговування житлового фонду, виникла нагальна необхідність провести коригування діючих тарифів.

Проведення коригування тарифу обумовлено різними чинниками економічного характеру, що не залежать від господарської діяльності підприємств, а регулюються на державному рівні.

Коефіцієнт коригування тарифу розраховано окремо за кожним будинком по формулі згідно Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою КМУ від 01.06.2011 № 869 (далі Порядок).

Середній показник зростання  скоригованого тарифу на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у житлових будинках по м. Біла Церква  складає 32 %, що відповідає рівню зростання складових тарифу. Зауваження і пропозиції фізичних та юридичних осіб щодо розміру скоригованого тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, відповідно до територіального обслуговування житлових будинків комунальними  підприємствами Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційними конторами  № 1, 6, 7  приймаються у письмовій формі до 17-00 год. 18.01.2018р. включно за адресами:

КП БМР ЖЕК № 1:

09108, Київська область, м. Біла Церква, вул. Підвальна, 28

Контактний телефон: (04563) 8-35-38, 6-40-68.

КП БМР ЖЕК № 6:

09100, Київська область, м. Біла Церква, вул. Вернадського, 10

Пл.. Торгова, 11 ( дільниця №2)

Вул. Академіка Вула, 8 кв.81 (дільниця №1)

Контактний телефон: (04563) 3-08-66

КП БМР ЖЕК № 7:

09108, Київська область, м. Біла церква, вул.. Леваневського, 34

Контактний телефон: (04563) 7-16-56.