Зимовий спорт у Білій Церкві очима дітей

|  26. 12. 2017

26 грудня відбулося нагородження переможців міського конкурсу дитячого малюнку «Зимовий спорт у Білій Церкві», який проводився з 06 до 19 грудня ц.р. з нагоди Дня Св.Миколая.

Конкурс був проведений на виконання міської комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту м.Біла Церква на 2017-2021 роки за ініціативи Білоцерківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, відділу з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради. Мета проведення конкурсу – популяризація здорового способу життя, залучення молоді до занять спортом.

Постійними партнерами конкурсу виступили: депутати Білоцерківської міської ради, меценати та благодійники Андрій Король та Микола Дашкевич.

Вітаючи присутніх зі святом, Андрій Король наголосив, що кожен учасник конкурсу – найталановитіший і вартий нагород, побажав міцного здоров’я, подарунків, а також завжди займатися спортом.

Начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради Валентина Коросько побажала учасникам здоров’я та усмішок, наголосила, що конкурс є актуальним, адже в Білій Церкві культивується близько 40 видів спорту.

Під час урочистої церемонії дипломами та подарунками було відзначено 20 кращих робіт, а всього на конкурс було подано 177 малюнків – від учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів Білої Церкви. Юні художники зобразили на своїх малюнках зимові види спорту, а також ігри, змагання, їхню красу та привабливість, прагнення до здорового способу життя.

Переможців нагороджували у двох номінаціях: переможці серед своєї школи та переможці серед учнів загальноосвітніх та спортивних навчальних закладів міста.

По завершенню церемонії нагородження присутні переглянули новорічну льодову виставу «Аліса в Країні Чудес» від вихованців ДЮСШ «Зміна» відділення фігурного катання.

У заході взяли участь: представник відділення Національного Олімпійського комітету України у Київській області Микола Димківський, директор Білоцерківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Костянтин Павлюк, директор КП БМР «Льодова арена Білий Барс» В’ячеслав Веред, представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.